Aktywne filtry

Poduszki dla psów

Doskonale sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i w podróży czy jako dodatkowe posłanie. Poduszka dla psa może mieć wiele zastosowań, gdyż to bardzo uniwersalny produkt. Wykorzystaj ją, jak tylko chcesz, zaopatrując się w nią w naszym sklepie: Ubierzpupila.pl.

Poduszki dla psa z oferty Ubierzpupila.pl

Przydadzą się w wielu sytuacjach. Poduszki dla psa mogą służyć jako legowisko lub wymiennie z nim. Z powodzeniem możesz też ich użyć jako dodatkowa wyściółka psiego posłania lub po prostu wykorzystać je tak, jak Ci wygodnie! Co znajdziesz w naszej ofercie? Proponujemy zarówno poduszkę dla psa XXL, jak również modele dla małych i średnich czworonogów. Są tu zarówno płaskie modele, jak i te grubsze, mięsiste. Każdy z nich znajdzie inne zastosowanie. Miejsce odpoczynku Twojego psa powinno być komfortowe i sprzyjające odciążanie jego stawów. Aby zakupiona poduszka dla psa czy legowisko spełniały oczekiwania Twojego pupila, musisz zwrócić uwagę na kilka aspektów. Jednym z nich jest oczywiście wielkość psa. Kolejny to jego preferencje, co do pozycji, w jakiej lubi odpoczywać. Jednak najważniejsza zasada, co do zakupu poduszek dla psa jest prosta: nie może być ona zbyt mała. Tak, aby pies swobodnie się na niej mieścił, niezależnie od przybranej pozycji.

Poduszka dla psa – dlaczego warto zaopatrzyć w nią pupila?

Legowisko poduszka dla psa to uniwersalny produkt, który znajduje wiele zastosowań. Możesz wykorzystać je w taki sposób, w jaki tylko chcesz. Z pewnością mnogość jego zastosowań niejednokrotnie Cię zaskoczy. Jakie są plusy poduszki dla psa?

  • gdy spód w starym legowisku Twojego psa jest już cienki i się wygniótł, nie zawsze musisz zmieniać je na nowe. Czasami wystarczy poduszka dla psa włożona w środek, aby posłanie zyskało drugie życie i mogło jeszcze posłużyć Twojemu pupilowi,
  • nie zajmują dużo miejsca. Są więc łatwe w transporcie i bezproblemowe w przechowywaniu,
  • to produkt 2w1. Można używać go, jako klasyczne legowisko, jako poduszkę czy np. wyścielić nią transporter,
  • wąska poduszka dla psa o większych wymiarach może służyć jako mata dla pupila,
  • modele wykonane z wodoodpornych tkanin świetnie sprawdzają się jako legowisko do ogrodu,
  • sprawdzą się również dla kotów (o ile oczywiście Twój pupil jest skłonny do dzielenia się).

Legowisko poduszka dla psa – produkt 2w1

Nie masz ochoty lub z jakiegoś powodu nie chcesz kupować klasycznego legowiska? Poduszka dla psa może okazać się dla Ciebie i Twojego pupila najlepszym rozwiązaniem. Również wtedy, kiedy czworonóg nie lubi być czymś otoczony i woli płaskie posłanie, znad którego może swobodnie obserwować otoczenie. Z kolei legowisko - poduszka ortopedyczna dla psa to konieczność w przypadku zwierząt mających problemy z kręgosłupem czy chorymi stawami. Niestety to częste przypadłości starszych psów. Tego typu poduszki są często wypełnione pianką, która zapamiętuje kształt ciała zwierzęcia. To nowoczesne rozwiązanie, jakim jest legowisko poduszka dla psa to świetnie udogodnienie nie tylko dla Twojego czworonoga, ale również dla Ciebie.