Aktywne filtry

Płaszcze przeciwdeszczowe dla psów

Zwierzęta powinny mieć zapewnioną codzienną rutyną wychodzenia na spacery, a w jej utrzymaniu pomoże płaszcz i peleryna przeciwdeszczowa dla psa. Nie wszystkie rasy przystosowane są do niekorzystnych warunków klimatycznych, a wybór odpowiedniej odzieży wierzchniej jest dobrym pomysłem. Przede wszystkim płaszcz dla psa lub peleryna przeciwdeszczowa zapewnia komfort zwierzętom, które nieszczególnie lubią się moczyć. 

Odkryj ciekawe peleryny od deszczu dla psa

Płaszcz dla psa i peleryna na deszcz stanowią niezbędną część wyposażenia Twojego pupila. Nasz sklep ubierzpupila.pl cechuje się wysoką jakością oferowanego asortymentu. Mamy modele w każdym rozmiarze, m.in. w naszej ofercie jest płaszcz przeciwdeszczowy dla dużego psa w rozmiarze xl lub xxl, peleryna dla psa yorka oraz labradora. Znajdziesz u nas peleryny wykonane z poliestru, polaru, nylonu, czy nieocenionego softshellu. Zalecamy kupno modeli zakrywających całe ciało zwierzęcia, a jednym z najlepszych wyborów jest płaszcz przeciwdeszczowy dla psa z kapturem. Niektóre modele cechują się odblaskowymi dodatkami sprawiającymi, że zwierzę jest bardziej widoczne podczas wieczornego spaceru, co zwiększa jego bezpieczeństwo. Pamiętaj, że jeśli temperatury są niskie dla ludzi, zwierzakom również jest chłodno, a dyskomfort odczuwają intensywniej. 

Peleryna i płaszcz przeciwdeszczowy dla psa - nieodzowny dodatek

Pomimo futra, czworonogi odczuwają zmiany pogody, dlatego tak ważna jest peleryna dla psa. Szczególnie szczupłe i małe pupile mają problem z utrzymaniem odpowiedniej temperatury ciała. Deszcz i wiatr jedynie pogarszają sytuację. W takich przypadkach nieocenionym akcesorium jest peleryna przeciwdeszczowa dla psa. To główna, lecz nie jedyna zaleta. Poniżej przedstawiamy korzyści płynące ze stosowania płaszczy i peleryn przeciwdeszczowych dla psów

  • płaszcz dla psa chroni zwierzę przed zimnem i wiatrem,
  • odzież utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała zwierząt,
  • zapewniają wygodę, dzięki czemu w czasie chłodniejszych dni pies czuje się komfortowo,
  • pośrednio chronią przed chorobami i nadmiernym wysuszeniem skóry zwierzęcia,
  • psy ubrane w płaszcz przeciwdeszczowy częściej mogą być wyprowadzane na dłuższe spacery, co pozwala zachować im radość. 

Peleryna i płaszcz przeciwdeszczowy dla psa z kapturem

Płaszcz, jak i peleryna przeciwdeszczowa dla psa z kapturem stanowi świetny wybór, który sprawi, że Twój pupil nigdy nie zmarznie podczas zimowego spaceru. Oferowane przez nas modele są niezwykle wygodne, nie ograniczają ruchów zwierzęcia oraz łatwo się je zakłada. Co więcej, skutecznie ochronią głową Twojego psiaka przed nieprzyjemnym wiatrem lub śniegiem. Większość płaszczy dla psa zasuwana jest na suwak, równie często mają one specjalne regulacje po bokach, pozwalające na idealne dopasowanie odzieży. Płaszcze przeciwdeszczowe dla psa zazwyczaj mają odpinane kaptury, co znacznie ułatwia spacery w czasie chłodnych, lecz bezwietrznych dni. W naszej ofercie znajdziesz pelerynę dla dużego psa, jak i dla yorka. Gwarantujemy, że każdy opiekun czworonoga kupi tu idealną odzież dla swojego pupila.