Aktywne filtry

Furminatory dla psów

Pielęgnacja sierści psa może być jeszcze łatwiejsza, niż Ci się wydaje. Specjalnie z myślą o rasach z podszerstkiem powstało nowatorskie urządzenie - furminator dla psa. Opinie o tym sprzęcie są bardzo zachęcające. Wybierając produkty dostępne na naszej stronie internetowej możesz dołączyć do grona zadowolonych właścicieli czworonogów i profesjonalnie zadbać o swojego psa.

Furminatory dla psa w sklepie Ubierzpupila.pl

Zwykłe szczotki, chociaż doskonale wyczesują martwą sierść, mogą nie dać sobie rady z usunięciem podszerstka. Z myślą o tej warstwie futerka powstała innowacyjna szczotka - furminator. Swoją funkcję spełnia dzięki drobnym ząbkom, które zostały umieszczone bardzo blisko siebie. Przyrząd ten nie jest jeszcze powszechnie znany, ale każdy właściciel zwierzęcia, który chociaż raz niego skorzystał, nie wyobraża sobie już pielęgnacji pupila bez furminatora. Zapewniamy profesjonalną pomoc w wyborze odpowiedniego produktu oraz szybką dostawę. 

Furminator dla psa - najważniejsze zalety

Furminator zapewnia ogromną precyzję podczas czesania sierści i zapobiega szarpaniu jej. Właśnie dzięki tej prostej, ale niezwykle skutecznej konstrukcji, furminator do sierści długiej i krótkiej jest niezwykle popularnym produktem. Jego zalety docenisz przede wszystkim w okresie linienia pupila, w którym zwykłe szczotki czasami nie wystarczają. Co więcej, wybierając nasze furminatory, masz pewność, że:

  • są wykonane z wysokiej jakości materiałów,
  • pochodzą od renomowanych producentów,
  • doskonale spełniają swoje zadanie,
  • nie sprawią pupilowi dyskomfortu,
  • są wytrzymałe.

Szczotka dla psa - furminator

Podczas poszukiwań idealnego furminatora dla psa, musisz zwrócić uwagę nie tylko na rodzaj sierści, ale także na rozmiar pupila. Małemu psu potrzebny będzie furminator S lub nawet XS, a dużemu o wiele większy, aby odpowiednio wyczesać podszerstek. Czytając opisy naszych produktów, które są zamieszczone pod każdym furminatorem, znajdziesz listę ras, dla których przeznaczony jest konkretny model. Osobną kategorię stanowi furminator dla szczeniaka, który musi być nie tylko odpowiedniej wielkości, ale również charakteryzować się delikatniejszym materiałem i nieco inną budową. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie typy furminatorów, dzięki czemu bez trudu odnajdziesz rozmiar pasujący do Twojego psa.

Furminator dla psa długowłosego

Jeżeli chcesz sam przekonać się o jego zaletach, wypróbuj samodzielnie jeden z modeli, dostępnych na stronie naszego sklepu internetowego. Chociaż każdemu psu z podszerstkiem przyda się furminator - border collie, york, czy owczarek będą potrzebować go znacznie bardziej, niż psy o krótszej sierści. Furminator dla psa długowłosego znacząco ułatwi zabiegi pielęgnacyjne i sprawi, że sierść tych ras będzie wyjątkowo lśniąca i gładka. Dzięki temu, że specjalny układ ząbków tego typu szczotki zapobiega wyrywaniu zdrowych włosów, sierść będzie również o wiele gęstsza i zdrowsza. Furminator dla psa jest niezastąpiony podczas pielęgnacji psów z podszerstkiem. Jeżeli zależy Ci na wyjątkowej skuteczności i wysokiej jakości, wybierz jeden z modeli z naszej oferty!