Treserki

Aktywne filtry

Szkolenie szczeniaka lub dorosłego psa wymaga nie tylko cierpliwości, ale i sporo wiedzy od właściciela. Trzeba wykazać się nie tylko stanowczością, ale i umiejętnością odczytywania potrzeb i zachowań jakie komunikuje pies. Największą popularnością szkoleniową psów cieszy się metoda nagradzania. Jest to nic innego jak motywowanie i nagradzanie psa za właściwe, pożądane przez nas zachowanie. Tutaj doskonale sprawdzają się przysmaki treningowe dla psa, które są niewielką przekąską. Nagroda dla psa pod postacią niewielkiego smakołyku sprawi, że pupil chętniej wykona polecenie.

Czym są treserki dla psów?

Treserki dla psów to małe kąski pokarmu stworzone z myślą o nagradzaniu czworonogów. Są idealne do zabrania na spacer czy wycieczkę. Aby treserki dla psów nie stworzyły problemów zdrowotnych pupilom, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na ich skład. Kształt, kolor oraz wielkość są mniej ważne w tym przypadku niż sama zawartość smakołyku. Choć w przypadku szczeniąt lub psów chorujących, warto i na ten aspekt zwrócić uwagę. Dla szczeniąt, które nie posiadają jeszcze zębów stałych dobrze jest podawać bardziej miękkie smakołyki. Treserki dla psów warto zabierać ze sobą na każdy spacer i uczyć psiaka właściwych zachowań.

Treserki dla psa w ofercie Ubierzpupila.pl

Przysmaki treningowe dla psów to idealna forma nagrody dla każdego czworonożnego pupila. Bez względu na wiek można nimi skutecznie zmotywować zwierzę do współpracy. Przysmaki treningowe dla szczeniaków i dorosłych psów są jednak zróżnicowane pod kątem smaku i składu. Niektóre z dostępnych na polskim rynku przekąsek, to puste kalorie, a takich smakołyków ze względu na zdrowie pupila, warto unikać. Nie każdy rodzaj treserek będzie smakował Twojemu psu. Wszak każde zwierzę ma swoje upodobania. Jedne uwielbiają wilgotne smakołyki z kaczki z domieszką warzyw, inne naturalne przysmaki treningowe dla psa, a kolejne – dobrze wyselekcjonowane suszone plastry mięsa. Ważne, aby znaleźć taki smak i rodzaj smaczków treningowych dla psów, które pies będzie pożądał i będzie zjadał je bardzo chętnie. To jest klucz do udanego szkolenia pupila.

W naszej sporej ofercie przysmaków treningowych dla psów każdy właściciel czworonoga znajdzie dla niego coś pysznego i zdrowego. Treserki dla psa w ofercie Ubierzpupila.pl to najlepsze jakościowo produkty, które zostały przez nas skrupulatnie dobrane.

Przysmaki treningowe dla psa – największe zalety

Treserki dla psa mogą pomagać trenować pupila. Czworonogi je uwielbiają. Naturalne przysmaki treningowe dla psa mają wpływ nie tylko na pozytywne skojarzenia podczas nabywania nowych umiejętności, ale też na kondycję fizyczną. Zdrowe treserki dla psów mają jeszcze tę zaletę, że odpowiednio dobrane mają bardzo dobry skład i na pewno nie zaszkodzą pupilowi.

 

Oto największe zalety smaczków treningowych dla psa:

 

- pomagają uczyć nowych zachowań,

- nagradzanie psa sprawia, że pupil staje się doceniony i szczęśliwy, 

- wpływają na pozytywne skojarzenia w trakcie treningu,

- stanowią idealne urozmaicenie zdrowej diety pupila,

- można je kupić w różnych smakach i o zróżnicowanej wielkości

Wielkość opakowań tych smacznych kąsków zależy od producenta. Jedni proponują poręczne torebki, które mieszczą się w kieszeni, a inni w zamian za bardziej konkurencyjną cenę proponują większą pojemność, np. treserki dla psa 1 kg.

Przysmaki treningowe dla psa – ranking najlepszych produktów z pewnością pomoże znaleźć idealne treserki dla każdego pupila. 

Przysmaki treningowe dla szczeniaków – na co zwrócić uwagę?

Podczas nagradzania czworonogów warto zwrócić uwagę na dopasowanie wielkości treserek do wielkości psa. Przysmaki treningowe dla szczeniaka mogą być nieco mniej twarde i mniejsze, niż te dla dorosłych psów. Smaczki treningowe dla psa dorosłego zazwyczaj nie wskazane jest, aby podawać szczeniętom. Młode psy mają inne zapotrzebowanie energetyczne i na składniki odżywcze, więc dobrze jest stosować treserki dedykowane szczeniakom.

Treserki dla szczeniaka są bardziej wilgotne i kruche, mogą mieć nieco inną konsystencję, co zależy również od składu. Producenci serwują czworonogom takie przysmaki o smaku kaczki, ryb, indyka, wołowiny w połączeniu z warzywami i suplementami. Szkolenie szczeniaka treserkami warto rozpocząć jak najwcześniej. Im młodszy pies, tym łatwiej jest go nauczyć zasad i funkcjonowanie w domu i poza nim.

 

Jeśli wciąż zastanawiasz się, jakie treserki dla szczeniaka lub psa wybrać, nasi specjaliści z Ubierzpupila.pl z przyjemnością pomogą Ci wybrać najlepsze smaczki treningowe dla psów z produktów premium.

 

Nagroda dla psa - jak nagradzać pupila?

Szkolenie psa to żmudne i czasochłonne zajęcie. Utarło się, że nauczyć dobrych manier można wyłącznie młodego psa. Nic bardziej mylnego. Również dorosłego psa można wyszkolić, jednak na pewno wymaga to nieco więcej czasu i zaangażowania. Nagroda dla psa powinna być podawana za każdym razem, kiedy pupil wykona zadanie lub zachowa się zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Smaczki treningowe dla psa trzeba dopasować do upodobań czworonoga. Musi to być na tyle atrakcyjna dla pupila nagroda, aby wykonując zadanie, dążył do otrzymania smaczka.

 

Smaczki treningowe dla psa - jak często stosować?

Przekąski treningowe dla psa warto stosować w każdej sytuacji, kiedy pupil zareaguje właściwie lub wykona nasze polecenie. Stosować treserki dla psa można codziennie, ale specjaliści podkreślają, iż trzeba mieć na uwadze, że każda podana nagroda dla psa musi zostać wliczona w jego dzienne zapotrzebowanie kaloryczne. Oznacza to, że każdy smakołyk treningowy dla psa posiada pewną kaloryczność i zawartość witamin i minerałów. Podawanie bez ograniczeń smaczków i jednocześnie normalnej ilości karmy może w dłuższej perspektywie czasu doprowadzić do nadwagi u pupila. Dlatego tak istotnym jest, aby kontrolować ile pies zjada smakołyków podczas treningu lub spaceru. 

Innym ważnym aspektem, w tym przypadku pod kątem treningu, jest stosowanie jednego typu przysmaków treningowych dla psa i nie podawanie ich w innej sytuacji niż spacer lub szkolenie. Pies będzie wyczekiwał tego typu nagrody i chętniej wykona polecenie.