Aktywne filtry

Sucha karma dla psa Wolfsblut

Spośród wielu suchych karm dla psów dostępnych w naszym sklepie na szczególną uwagę zasługuje ta marki Wolfsblut. Rekomendacja zadowolonych właścicieli psów oraz wysoka zawartość mięsa w składzie karmy sprawia, że coraz więcej osób decyduje się na podawanie karmy tej marki swojemu pupilowi.

Karma Wolfsblut w sklepie Ubierzpupila.pl

Zanim karma trafi do naszego asortymentu szczegółowo weryfikujemy jej skład oraz pochodzenie. W przypadku karmy Wolfsblut mamy pewność, iż produkt ten spełnia najwyższe normy jakościowe jeśli chodzi o żywienie psów. Karma tej marki charakteryzuje się dobrym składem, które w połączenie z atrakcyjną ceną jest świetną propozycją dla właścicieli psów, którzy na pierwszym miejscu stawiają harmonijny rozwój oraz żywienie pupila.

Dobrej jakości Wolfsblut karma dla psa

Marka Wolfsblut posiada szereg typów karm, które dopasować można zarówno do wieku psa jak i poziomu jego aktywności w ciągu dnia. W naszym sklepie znaleźć można popularne karmy takie jak: wolfsblut puppy, wolfsblut konina, wolfsblut wide plain, wolfsblut cold river, wolfsblut wide plain konina z batatami czy wolfsblut polar night.

Każda z karm na opakowaniu posiada szczegółowo rozpisaną informację na temat dawkowania karmy. Zalecamy, aby stosować się do wskazówek zawartych na opakowaniu.

Wolfsblut puppy - karma dla szczeniąt i młodych psów 

Karmy tej marki z linii Wolfsblut Puppy przeznaczone dla szczeniąt i młodych psów to świetny wybór dla pupili, które do harmonijnego rozwoju potrzebują dobrze zbilansowanej karmy. Wolfsblut puppy to nie tylko karma dla psów o przyjemnym dla nich smaku i zapachu. To również karma, która nadaje się dla psów z alergiami i która w swoim składzie nie posiada sztucznych konserwantów. Wolfblut range lamb puppy 15 kg to szczególnie dobra karma dla szczeniąt, polecamy!

Dlaczego Wolfsblut karma dla psów to dobry wybór?

Karmy tej marki doceniane są ze względu na swój bardzo dobry smak i zapach - psy ją uwielbiają. Jest łatwo przyswajalna i wygodna do jedzenia. Wolfsblut karma to świadomy wybór i sposób żywienia psów, wybierany zarówno przez właścicieli jak i uznanych hodowców psów wszystkich ras. Karma Wolfsblut to propozycja pełnowartościowej karmy dla psów w każdym wieku.

Przeczytaj nasz poradnik:

Zatrucie pokarmowe u psa - objawy, leczenie, zapobieganie

Jak wybrać miseczki dla psów