Obcinacze do pazurów

Aktywne filtry

Pielęgnacja pupila to szereg zabiegów codziennych, ale i tych wykonywanych rzadziej, które mają na celu zadbanie zarówno o wygląd pupila jak i o jego zdrowie. Jednym z najczęstszych jest obcinanie pazurów. W naszym sklepie znajdziesz szereg produktów do tego typu zabiegu takich obcinacze do psich pazurów czy nożyczki do pazurów dla psa.

  Obcinacz do paznokci dla psa na Ubierzpupila.pl

Wybór odpowiedniego przyrządu do obcinania pazurów u psa i kota może nie być łatwy. Obcinaczy do paznokci dla psa jest spory wybór, również w naszym sklepie. W ofercie posiadamy zarówno przyrządy do skracania pazurów u psów jak i dla kotów. Cążki dla dużego psa również znajdują się w naszej ofercie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami obcinaczy do pazurów dla kota i dla psa.

Najlepsze cążki dla psa 

Jakie będą najlepsze cążki dla psa? Powinny być dobrane do wielkości psa oraz wprawy właściciela w skracaniu psich i kocich paznokci. Również nie wszystkie psy reagują spokojem na tego typu zabieg, dlatego warto zainwestować w cążki z ogranicznikiem, które są wyborem optymalnym, jeśli istnieje obawa, że możemy naruszyć unerwioną część psiego pazura.

W naszej ofercie znaleźć można:

- nożyczki do pazurów dla psa

- obcinacze do pazurów dla psa

- gilotynki/cążki dla psa

Wszystkie oferowane przez nas sklep przyrządy do skracania pazurów u psa i kota są najwyższej jakości, a ich używanie przez właściciela nie nastręcza trudności. 

Zapraszamy do zakupu obcinaczy do paznokci dla psa na Ubierzpupila.pl