Aktywne filtry

Obroże na pchły i kleszcze dla psów i kotów

Jeżeli po letnim spacerze z psem znajdujesz na skórze pupila kleszcze, pora lepiej zadbać o jego ochronę. Wyjątkowo skuteczne w tym zakresie są obroże na kleszcze. Równie przydatna może okazać się obroża na kleszcze dla kotów, która nie dopuści do zaatakowania Twojego zwierzęcia przez te groźne insekty. Wszystkie te akcesoria przeciwkleszczowe dla psów i kotów znajdziesz w naszym sklepie internetowym, zapraszamy!

Obroża na kleszcze dla psa w sklepie Ubierzpupila.pl

Jeżeli chcesz najskuteczniej chronić przed nimi swojego pupila, zapoznaj się z ofertą Ubierzpupila.pl. W naszej ofercie znajdują się różnorodne obroże przeciwkleszczowe zarówno dla psów jak i dla kotów. Ogromnymi zaletami naszego sklepu jest możliwość kontaktu ze specjalistami w dziedzinie akcesoriów dla zwierząt i szybka wysyłka. Od początku naszej działalności zależy nam na utrzymaniu jak najwyższego poziomu obsługi klienta. Właśnie dlatego na bieżąco śledzimy nowości pojawiające się w branży, aby zapewnić różnorodny wybór skutecznych produktów. Jesteśmy przekonani, że oferowane obroże na pchły i kleszcze dla psa oraz dla kotów spełnią wszystkie oczekiwania nawet najbardziej wymagających opiekunów. 

Obroża przeciwkleszczowa dla psa - najważniejsze zalety

Każdy właściciel domowego czworonoga zdaje sobie sprawę jakie niebezpieczeństwo może nieść za sobą ukąszenie przez kleszcza. Dlatego tak ważnym jest aby nie tylko w okresie letnim, ale i przez cały rok zabezpieczać psy ale również koty, specjalnymi preparatami przeciwkleszczowymi. Jednymi z najbardziej skutecznych, ale i wygodnych dla pupili są obroże na kleszcze. W naszej ofercie znajdziesz obroże na pchły i kleszcze najlepszych, uznanych firm. Stosowanie tego typu preparatów jest w pełni bezpieczne dla psów i kotów, a ich skuteczność potwierdzona wieloma badaniami.

Obroże na pchły i kleszcze dla psa i kota

Pchły nie tylko sprawiają zwierzęciu dyskomfort, ale również mogą przenosić choroby. Świadomi tego właściciele czworonogów starają się zabezpieczyć przed nimi swoich pupili, stosując rozmaite środki. Wartym uwagi jest stosowanie obroży na pchły dla psów, które wykazują się wysoką skutecznością oraz jest o wiele wygodniejsza niż inne preparaty o podobnym działaniu. Tak jak wszystkie nasze produkty, każda obroża na pchły i kleszcze dla psa dostępna w asortymencie jest również: atrakcyjna wizualnie, wytrzymała, skuteczna, wygodna dla psiaka i pełni bezpieczna dla pupila.

W naszej ofercie znajdziesz skuteczne obroże przeciwkleszczowe znanych i docenianych marek takich jak:

- Francodex - obroże odstraszające insekty

- obroże Sabunol - przeciw pchłom dla psów i kotów

- Selecta HTC - obroże biobójcze dla psów przeciw pchłom

- Over Zoo obroża Bio protecto - dla psów i kotów

Skuteczna obroża na kleszcze dla psa

Troska o zdrowie i dobre samopoczucie czworonoga jest podstawowym obowiązkiem każdego właściciela. Czasami jednak zadanie to wydaje się trudne. W sezonie letnim ogromnym problemem są kleszcze i pchły, które atakują zwierzęta. Dlatego tak istotnym jest, aby nasz pies i kot były odpowiednio zabezpieczone przed atakami insektów, a dzięki temu uniknęły groźnych dla zdrowia powikłań chorób odkleszczowych u psów

Obroże na kleszcze dla psów dostępne w naszym sklepie można dopasować do wielkości pupila, ale również pod względem natężenia preparatu, który determinuje jego skuteczność. Rozmiar obroży przeciwkleszczowej powinien być odpowiednio dobrany i dopasowany w taki sposób, aby przylegał do skóry, ale jednocześnie był wygodny w użytkowaniu dla pupila. Przy czym warto podkreślić, że zbyt duża obroża na kleszcze, która nie jest dobrana do rozmiaru zwierzęcia, nie będzie skuteczna, a tym samym nie chroni psa przed groźnymi insektami jakimi są kleszcze.

Czy warto stosować obroże na pchły i kleszcze?

Zdrowie psów i kotów, które często są w naszych domach pełnoprawnymi członkami rodzin jest dla wielu osób kwestią niezwykle istotną. Oprócz regularnych szczepień oraz higieny sierści i jamy ustnej czworonoga, ważnym jest aby zarówno nasz pies i kot był zabezpieczony przed pchłami i kleszczami. Dobór odpowiedniego środka przeciwkleszczowego zależy od preferencji właściciela czworonoga. Skuteczne obroże na kleszcze, dobrany odpowiednio rozmiarem i natężeniem środka biobójczego dają nam gwarancję, że pupil będzie bezpieczny.