Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Maty do lizania dla psów

Wszyscy właściciele czworonogów wiedzą, że należy czworonogowi zapewniać nie tylko najlepszej jakości karmę, ale i zabawki, które zaangażują psa. Maty do lizania dla psów to akcesorium, które Twój pies pokocha! Ta innowacyjna, ale i niezwykle prosta zabawka sprawi, że Twój pupil będzie miał zajęcie na długie chwile.

Mata do lizania dla psów w sklepie Ubierzpupila.pl

W naszym sklepie oferujemy szereg różnego typu mat do lizania dla psów jak i dla kota. Wszystkie maty licki mat z naszej oferty wykonane z są z bezpiecznych i nietoksycznych materiałów, z których pupil może korzystać regularnie. Maty uspokajające dla psa z naszej oferty to najwyższej jakości produkty, które cechują się wysoką trwałością, a jednocześnie łatwo jest utrzymać je w czystości. Czy warto je kupić? Tak! Przeczytaj poniżej jakie są zalety stosowania maty uspokajającej dla psa.

Licki Mat - uspokajająca mata dla psa i kota 

Wykonana z tworzywa sztucznego mata do lizania dla psa posiada kilka “funkcji”. Jej głównym zadaniem jest zajęcie pupila lub odwrócenie uwagi. Mata jest bardzo prosta w swoim działaniu. Posiada szereg wgłębień i wypustek na które nakładamy mokrą karmę lub specjalną jadalną pastę dla psa lub kota. Posmarowaną przysmakiem matę kładziemy na podłodze, a pies wylizuje ją z resztek pokarmu. Lizanie maty Licki Mat powoduje, iż pies podczas takiej zabawy nie tylko uspokaja się, ale również skupia uwagę. Maty do lizania dla psów stosowane regularnie wspomagają również utrzymanie higieny języka i zębów pupila.

Mata spowalniająca jedzenie dla psa - Twój pupil musi ją mieć!

Wszystkie psy uwielbiają ten typ zabawek, który sprawia, że zabawa polega na zaangażowaniu, szukaniu i zjedzeniu przysmaku. W przypadku maty spowalniającej jedzenie dla psa pies nie tylko otrzymuje nagrodę w postaci przysmaku który może zjeść z maty, ale również angażuje się w zabawę. Podawanie psu maty do lizania angażuje psa i skupia jego uwagę. 

Wielu właścicieli stosuje maty spowalniające jedzenie dla psów nie tylko jako element rozrywki. Maty spowalniające jedzenie dla psów mogą być świetnym sposobem na odwrócenie uwagi pupila podczas nielubianych zabiegów pielęgnacyjnych: 

- kąpania,

- obcinania pazurów,

- czesania,

- czyszczenia uszu, itp.

Zabawa matą do lizania, dla psa jest niezwykle angażująca, dzięki czemu bez przeszkód możemy odwrócić jego uwagę i wykonać wokół niego wszystko to, czego normalnie nie lubi.

Maty do lizania dla psa - spokojna zabawa dla pupila

Mimo, że maty spowalniające jedzenie dla kota i psa są stosunkowo nowe, już zdobyły wielu zwolenników. Ich prosta konstrukcja i łatwe stosowanie zyskuje coraz większą popularność. Spośród wielu typów mat dostępne są:

- kwadratowe maty do lizania dla psa z okrągłymi wypustkami,

- maty z krzyżykowymi wypustkami,

- maty z wieloma wzorami wypustek na jednej macie,

- maty w wielu kształtach i rozmiarach.

Którą matę do lizania dla psa kupić?

W naszym sklepie znajdziesz maty uspokajające dla psa do lizania, które z łatwością dopasujesz do wagi, rozmiaru i preferencji czworonoga. Jednak podstawowym aspektem jaki trzeba wziąć pod uwagę przed zakupem jest wielkość maty. Dla małych psów mniejsze maty do lizania będa idealne. Duże dedykowane są czworonogom większych gabarytów. Na pewno istotne jest również jakiego rodzaju wypustki ma mata do lizania dla psa. Muszą być takiej wielkości, aby pies nie za szybko się uporał z lizaniem przysmaku spomiędzy nich.Sprawdź ofertę misek dla psów w asortymencie naszego sklepu!

W Twoim domu pojawi się szczeniak?

Przeczytaj jak przygotować dom na jego przybycie!

Szczeniak w nowym domu

Jak wybrać miseczki dla psów