Klatki kennelowe

Aktywne filtry

Klatka kennelowa dla psa jest lubiana przez właścicieli pupili i coraz częściej stosowana. Jeśli szukasz tego typu akcesorium dla swojego pupila, aby zapewnić mu komfort i spokój podczas odpoczynku, sprawdź naszą ofertę. 

Klatka kennelowa dla psa w sklepie Ubierzpupila.pl

W naszym sklepie oferujemy klatki kennelowe dla psów, które nabyć można w wielu rozmiarach. Posiadamy modele dostępne zarówno dla psów niewielkich ras jak i dedykowane klatki kennelowe midwest dla psów ras większych. To co charakteryzuje klatki kennelowe z naszej oferty to najwyższa jakość wykonania oraz trwałość. W naszym sklepie dostępna jest m.in.: klatka kennelowa dla maltańczyka, klatka kennelowa dla owczarka niemieckiego ale i klatki kennelowe dla szczeniaków. Zapraszamy do zakupów!

Klatka kennelowa dla małego psa

Oprócz klatek dla konkretnych ras psów, oferujemy te przeznaczone dla pupili mniejszych rozmiarów. W naszej ofercie znajdziesz klatki kennelowe dla małego psa jak i pupila większych rozmiarów. Klatki dla psów z naszej oferty z łatwością dobierzesz do gabarytów swojego czworonoga - klatki które posiadamy są w różnych rozmiarach, zarówno jeśli chodzi o wysokość jak i szerokość. Nasz zespół chętnie podpowie która klatka dla psa będzie najodpowiedniejsza.

Klatki dla psów - na co zwrócić uwagę?

Wybór odpowiedniej kennel klatki nie powinien być przypadkowy ani podejmowany pod wpływem chwili. Jeśli decyzja o jej stosowaniu została już podjęta, warto dobrze przemyśleć jaki typ klatki dla psa najlepiej sprawdzi się zarówno dla czworonoga jak i w przestrzeni domowej. Aby wybrać najlepszą klatkę kennelową dla psa trzeba wziąć pod uwagę:

- rozmiar psa, a tym samym klatki - nie może ona być zbyt ciasna,

- sposób otwierania klatki dla psów,

- rodzaj zamknięcia klatki - pies nie może się z niej wydostać samodzielnie.

Nie bez znaczenia jest również materiał z jakiego jest klatka. Powinien być jak najbardziej trwały i mocny, a sposób wykonania najwyższej jakości. W klatce kennelowej pies będzie spędzał czas, powinna ona być zatem zarówno dobrze wykonana jak i komfortowa dla czworonoga.

Klatka dla psa - to warto wiedzieć

Stosowanie klatki kennelowej ma tyle samo zwolenników co przeciwników. Decyzja o jej zastosowaniu dla czworonoga powinna być przemyślana, a jej stosowanie najlepiej aby było skonsultowane z behawiorystą. Stosowanie klatki dla psów, jeśli pies jest odpowiednio adaptowany i uczony jak z niej korzystać, może przynieść sporo zalet. W sklepie Ubierzpupila.pl znajdziesz bogaty wybór klatek kennel, które cechują się wysoką wytrzymałością oraz bardzo dobrą jakością. Klatki dla psów z naszej oferty dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz tę, która będzie najbardziej odpowiednia dla Twojego czworonoga.Przeczytaj nasz poradnik:

Szczeniak w nowym domu

Jak opiekować się psem po operacji

Pies w podróży