Aktywne filtry

Szelki i smycze dla psa do samochodu

Jeżeli czujesz się odpowiedzialny za swojego pupila, zapewnij mu bezpieczną i wygodną podróż. Pamiętaj, również że szelki dla psa do samochodu zwiększają bezpieczeństwo kierowcy i współpasażerów. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór szelek dla psów małych i dużych ras. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem!

Szelki dla psa do samochodu w sklepie Ubierzpupila.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szelki bezpieczeństwa dla psa, które pasują do różnych modeli aut oraz rozmiarów psów. Świetnie sprawdzą się w czasie krótkich przejażdżek, ale i dłuższych podróży. Szelki do samochodu dla psa możesz stosować również podczas codziennych spacerów, zamiast tradycyjnych szelek. W trosce o zdrowie i wygodę Twojego pupila, w naszej ofercie uwzględniliśmy wyłącznie wysokiej jakości produkty, wykonane z odpowiednio wzmocnionych materiałów, które są odporne na zerwanie i przegryzienie. Jeżeli nie wiesz jakie szelki do samochodu dla psa kupić, skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci profesjonalnego wsparcia!

Szelki dla psa do samochodu - najważniejsze zalety

Szelki bezpieczeństwa dla psa to podstawowy element wyposażenia podczas przewożenia go w samochodzie. Należy pamiętać, że szelki dla psa do samochodu zwiększają bezpieczeństwo pupila, ale również chronią kierowcę i wszystkich współpasażerów, którzy mogliby być narażeni na uderzenie. Szelki do samochodu dla psa pozwalają na bezpieczne wpięcie ich w zapinkę pasa bezpieczeństwa. Co dają szelki dla psa do samochodu? Poznaj główne zalety:

- nie pozwalają dostać się psu do kierowcy w czasie prowadzenia samochodu,

- chronią psa przed konsekwencją niespodziewanego hamowania i gwałtownych manewrów,

- chronią kierowcę i współpasażerów przed uderzeniem przez niezabezpieczonego psa.

Szelki bezpieczeństwa dla psa

Szelki dla psa do samochodu unieruchamiają zwierzę i nie pozwalają mu przemieszczać się po samochodzie w trakcie jazdy. Dlatego można stwierdzić, że szelki do samochodu dla psa zapobiegają ewentualnym kolizjom, stłuczkom i wypadkom drogowym. Podczas gwałtownego hamowania czy nieoczekiwanego zderzenia, niezapięte zwierzę, tak samo jak człowiek może uszkodzić drugą osobę. Warto pamiętać, że szelki do samochodu dla psa powinny być dostosowane do modelu auta oraz rozmiarów psa.

Szelki dla psa do samochodu z atestem

Szelki do samochodu dla psa to komfort psychiczny dla kierowcy i ochrona przed przykrymi skutkami nieprzewidzianych zdarzeń. Konieczność zapewniania bezpiecznego transportu zwierząt został określony również w kodeksie drogowym. Za niedostosowanie się do przepisów może Ci grozić kara finansowa. Jeżeli chcesz zapewnić maksymalne bezpieczeństwo sobie i zwierzęciu podczas podróży, zainwestuj w szelki do samochodu dla psa. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne szelki bezpieczeństwa dla psa, które dopasują się do Twojego pupila i zapewnią mu komfortową podróż. Posiadamy również szelki dla psa do samochodu z atestem, które przeszły testy wytrzymałościowe. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze szelki dla psa do samochodu!

Szelki samochodowe dla psa - na co zwrócić uwagę?

Dobór odpowiednich szelek samochodowych dla psa może nie być łatwym zadaniem. Szelki dla psa do auta to stosunkowo nowy produkt, który dopiero od kilku lat zdobywa popularność. Jeszcze nie duża grupa właścicieli czworonogów wie o ich istnieniu i zdaje sobie sprawę jak istotne podczas podróży jest bezpieczeństwo psa i jaki wpływ na nie ma stosowanie szelek i pasów dla psa. Aby zapewnić psu komfort i spokój w czasie jazdy samochodem, warto optymalnie zadbać o jego bezpieczeństwo i postawić na sprawdzony zestaw, tj.:

- pasy dla psa

- szelki samochodowe dla psa

Należy je dobrać przede wszystkim biorąc pod uwagę wagę oraz rozmiar psa. Szelki dla psa do auta należy wybierać takie, które są dedykowane, przeznaczone do właśnie tego celu. To istotne, ponieważ są zbudowane nieco inaczej niż zwykłe szelki spacerowe. W sklepie Ubierzpupila.pl oferujemy szelki do auta dla psa we wszystkich rozmiarach. Znajdziesz u nas zarówno szelki do auta dla yorka jak i dla dużego psa. 

Pasy dla psów w sklepie Ubierzpupila.pl

Pasy dla psów do obok szelek samochodowych dla psa obowiązkowe wyposażenie każdego samochodu w którym będzie podróżował czworonożny przyjaciel. Mimo, że jeszcze niezbyt mocno popularne, coraz więcej właścicieli jest świadomych, że pasy samochodowe dla psa w przypadku kolizji na trasie mogą uratować życie pupilowi. Na Ubierzpupila.pl znajdziesz atestowane, bezpieczne pasy dla psa w każdym rozmiarze, dzięki którym nawet najdłuższa podróż z pupilem będzie spokojna i bez obawy o sytuacje losowe. Jeśli nie wiesz które pasy do auta dla psa wybrać - skontaktuj się z nami. Nasz zespół doradzi odpowiedni rozmiar oraz podpowie w jaki sposób używać ich prawidłowo. 

Pasy bezpieczeństwa dla psów - jak wybrać najlepsze?

Smycz do samochodu dla psa zwana również pasem bezpieczeństwa ma również jeszcze jedną, dość istotną zaletę, oprócz tej, że w chwili kolizji pies będzie bezpieczny. Jeśli Twój pies podczas jazdy samochodem jest niespokojny, biega po aucie, jest to sytuacja niebezpieczna również dla kierowcy pojazdu, na którego zwierzę może wskoczyć w najmniej odpowiednim momencie, co może doprowadzić do wypadku. Stosując pasy dla psa razem z szelkami dla psa do auta, pies jest przypięty na przedniej lub tylnej kanapie i nie ma możliwości, aby przemieszczał się w pojeździe.

Pasy dla psa do samochodu mają dokładnie tę samą zasadę działania co dla ludzi -wystarczy je wpiąć. Wybrać je należy pod kątem długości i szerokości. Wcześniej dobrze jest sprawdzić ich jakość, a po każdej podróży z psem zweryfikować czy wszystko jest w porządku i pasy wraz z przeszyciami nie uległy uszkodzeniu. W sklepie Ubierzpupila.pl znajdziesz najwyższej jakości pasy dla psa dzięki którym każdy wyjazd z czworonogiem będzie spokojny i bezpieczny. 

Pasy dla psa czy szelki samochodowe dla psa?

Wielu właścicieli zastanawia się co wybrać: szelki samochodowe dla psa czy pasy dla psa, co będzie lepsze? Nie warto jednak wybierać spośród obu tych opcji, a stosować oba te zabezpieczenia jednocześnie. Szelki samochodowe dla psa różnią się budową od szelek przeznaczonych na spacer, a zwykła smycz nie sprawdzi się podczas podróży autem. Dlatego warto stosować oba te produkty, aby zapewnić psu bezpieczeństwo w czasie jazdy. Nasz sklep oferuje zarówno szelki samochodowe dla psa jak i dedykowane pasy dla psów. Sprawdź co przygotowaliśmy dla Twojego czworonoga!

Pies w podróży