Szelki i smycze do samochodu

Aktywne filtry

Jeżeli czujesz się odpowiedzialny za swojego pupila, zapewnij mu bezpieczną i wygodną podróż. Pamiętaj, również że szelki dla psa do samochodu zwiększają bezpieczeństwo kierowcy i współpasażerów. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór szelek dla psów małych i dużych ras. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem!

Szelki dla psa do samochodu w sklepie Ubierzpupila.pl

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz szelki bezpieczeństwa dla psa, które pasują do różnych modeli aut oraz rozmiarów psów. Świetnie sprawdzą się w czasie krótkich przejażdżek, ale i dłuższych podróży. Szelki do samochodu dla psa możesz stosować również podczas codziennych spacerów, zamiast tradycyjnych szelek. W trosce o zdrowie i wygodę Twojego pupila, w naszej ofercie uwzględniliśmy wyłącznie wysokiej jakości produkty, wykonane z odpowiednio wzmocnionych materiałów, które są odporne na zerwanie i przegryzienie. Jeżeli nie wiesz jakie szelki do samochodu dla psa kupić, skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci profesjonalnego wsparcia!

Szelki dla psa do samochodu - najważniejsze zalety

Szelki bezpieczeństwa dla psa to podstawowy element wyposażenia podczas przewożenia go w samochodzie. Należy pamiętać, że szelki dla psa do samochodu zwiększają bezpieczeństwo pupila, ale również chronią kierowcę i wszystkich współpasażerów, którzy mogliby być narażeni na uderzenie. Szelki do samochodu dla psa pozwalają na bezpieczne wpięcie ich w zapinkę pasa bezpieczeństwa. Co dają szelki dla psa do samochodu? Poznaj główne zalety:

  • nie pozwalają dostać się psu do kierowcy w czasie prowadzenia samochodu,
  • chronią psa przed konsekwencją niespodziewanego hamowani i gwałtownych manewrów,
  • chronią kierowcę i współpasażerów przed uderzeniem przez niezabezpieczonego psa.

Szelki bezpieczeństwa dla psa

Szelki dla psa do samochodu unieruchamiają zwierzę i nie pozwalają mu przemieszczać się po samochodzie w trakcie jazdy. Dlatego można stwierdzić, że szelki do samochodu dla psa zapobiegają ewentualnym kolizjom, stłuczkom i wypadkom drogowym. Podczas gwałtownego hamowania czy nieoczekiwanego zderzenia, niezapięte zwierzę, tak samo jak człowiek może uszkodzić drugą osobę. Warto pamiętać, że szelki do samochodu dla psa powinny być dostosowane do modelu auta oraz rozmiarów psa.

Szelki dla psa do samochodu z atestem

Szelki do samochodu dla psa to komfort psychiczny dla kierowcy i ochrona przed przykrymi skutkami nieprzewidzianych zdarzeń. Konieczność zapewniania bezpiecznego transportu zwierząt został określony również w kodeksie drogowym. Za niedostosowanie się do przepisów może Ci grozić kara finansowa. Jeżeli chcesz zapewnić maksymalne bezpieczeństwo sobie i zwierzęciu podczas podróży, zainwestuj w szelki do samochodu dla psa. W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne szelki bezpieczeństwa dla psa, które dopasują się do Twojego pupila i zapewnią mu komfortową podróż. Posiadamy również szelki dla psa do samochodu z atestem, które przeszły testy wytrzymałościowe. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze szelki dla psa do samochodu!