Aktywne filtry

Drapaki dla kotów

Drapaki dla kotów w sklepie Ubierzpupila.pl

Wszyscy właściciele kotów są zgodni co do jednego - posiadanie czworonoga wiąże się z zapewnieniem pupilowi nie tylko dobrze zbilansowanej karmy, ale również z dostarczeniem zabawek jak i akcesoriów dla kotów. Jednym z nich są drapaki dla kotów, których wiele rodzajów i modeli znajdziesz w naszym sklepie. W ofercie Ubierzpupila.pl znajdziesz akcesoria, które uchronią Twoje meble przed uszkodzeniem spowodowanym kocimi pazurkami. Drapaczki dla kota dodatkowo sprawią, że kociak nie będzie się nudził, jeśli drapaczka będzie wyposażona w dodatkowe elementy. Jeśli szukasz wysokiej jakości akcesoriów dla kotów, sprawdź naszą ofertę na tanie drapaki dla kotów.

Drapak dla kota - dostępne modele 

Akcesoria dla kotów to szereg zabawek, leżanek i stojaków dla kotów, które sprawią, że pupil nie będzie się nudził. Drapak dla kota jest tym akcesorium, które właściciele wybierają najchętniej. Warto przy tym wziąć pod uwagę, że drapanie przez koty jest ich naturalnym zachowaniem, które nie wynika ze złośliwości, a spowodowane jest przez inne czynniki. Kocie drapanie może jednak być uciążliwe i uszkadzać meble, dlatego warto zaopatrzyć się w drapak dla kotów, który odwróci uwagę pupila od drapania mebli. Spośród wielu modeli można znaleźć takie jak:

- drapaki ścienne,

- wysokie drapaki dla kotów,

- drapaki z hamakiem,

- drapaki z domkiem,

- drapaki z leżanką,

- drapak legowisko dla kota.

Wybór odpowiedniego modelu powinien być indywidualny i dopasowany do charakteru i aktywności kota. Nasi specjaliści chętnie doradzą wybór najlepszego drapaka dla kota.

Jaki drapak dla kota wybrać?

Koty posiadają naturalny odruch drapania, który może być wywołany przez szereg czynników, niekoniecznie będących nieprawidłowym zachowaniem. Kot może drapać z wielu powodów i nie jest wskazane zakazywanie mu tego typu czynności. Można jednak podsuwać pupilowi miejsca i przedmioty na których może drapać bez uszkadzania ścian czy mebli. Drapaki dla kota z hamakiem to niezbędne wyposażenie mieszkania, w którym przebywa koci przyjaciel. Wyposażony w elementy na których pupil może bezpiecznie drapać, posiada również legowisko/hamak w którym kot może odpoczywać. W przypadku pupili, które lubią drapać ściany, sprawdzi się drapak dla kota na ścianę. Wiele osób ma obawy, że drzewka dla kota są sporych rozmiarów i nie zmieszczą się w niewielkim mieszkaniu oraz będą utrudniały codzienne funkcjonowanie. W sklepie Ubierzpupila.pl dokładamy wszelkich starań, aby każdy właściciel znalazł dla swojego kota drapak, który sprawdzi się w każdym, nawet małych rozmiarów pomieszczeniu. Mały drapak dla kota spełnia te same funkcje co większy, dlatego posiadając małe mieszkanie warto wybrać właśnie taki model lub inny, który sprawdzi się równie dobrze, taki jak drapak dla kota poziomy.

Gdzie postawić drapak dla kota?

Koty lubią obserwować otoczenie, dlatego jeśli nie wiemy drapak dla kota warto umieścić go w miejscu, które jest nieco na uboczu w mieszkaniu i nie w ciągu komunikacyjnym. Idealnym miejscem na postawienie legowiska dla kota z drapakiem są np. okolice okna lub drzwi balkonowych. Drapak w tym miejscu pomoże nie tylko ścierać pazurki, ale będzie również idealnym miejscem do obserwacji zarówno mieszkania jak i otoczenia na zewnątrz. Jeśli przestrzeń w mieszkaniu jest większa, można pokusić się o duży drapak dla kotów. Jest on wyższy, posiada wiele elementów do zabawy, schowków, również leżanek, gdzie kot może nie tylko bawić się, ale również spać.

Drapaki dla kotów - nasze TOP 3

Spośród wielu modeli stojaków dla kotów z naszej oferty, największą popularnością cieszą się drapaki:

- posiadające leżankę lub budkę,

- te z ruchomymi elementami do zabawy,

- wysokie, posiadające 2-3 pnie do ścierania pazurów.

Popularność powyższych modeli wynika z faktu, iż kot może z nich korzystać na wiele sposobów. Drapaczki dla kotów, które posiadamy w swojej ofercie cechują się wysoką wytrzymałością, a mnogość modeli z oferty sprawia, że każdy właściciel znajdzie dla swojego pupila odpowiednie drapaków dla kota z domkiem lub legowiskiem.

Drapaki dla kotów - poznaj nasze propozycje

Jeśli poszukujesz akcesoriów, które uchronią Twoje meble i ściany przed zniszczeniem przez kocie pazurki, a jednocześnie chcesz zapewnić swojemu pupilowi rozrywkę, sprawdź nasze propozycje drapaków z legowiskiem. Cały asortyment dedykowany kotom w naszym sklepie został skrupulatnie dobrany i wyselekcjonowany, aby spełniać oczekiwania zarówno właścicieli jak i czworonożnych przyjaciół. Nasz zespół chętnie doradzi i podpowie które z nich będą najlepsze dla Twojego kota. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na tanie drapaki dla kotów.Przeczytaj również nasz blog:

Jak wybrać ubranko dla psa

Jak opiekować się psem po operacji

Frisbee dla psa - ulubiona zabawka czworonoga

Szczeniak w nowym domu

Czy obcinać za długie pazury u psa