Aktywne filtry

Ubranka pooperacyjne dla psów

Czasami zdarzają się sytuacje, że zwierzak potrzebuje ubranka pooperacyjnego, choć nie jest to pożądane. Po zabiegu zwierzaki muszą się odpowiednio zachowywać, a opiekun powinien dopilnować, by jego pupil nadmiernie nie ruszał ran i szwów, ponieważ to jedynie wydłuży czas rekonwalescencji. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne modele odzieży pozabiegowej, oferujemy również ubranka pooperacyjne dla psa po kastracji, co jest niezwykle przydatne, ponieważ zakryje ranę chirurgiczną, a Twój zwierzak szybciej wróci do formy. Poniżej przedstawiamy, co jeszcze mamy w naszym asortymencie. 

Ubranka pooperacyjne dla psa samca i suki w sklepie internetowym Ubierzpupila.pl

Nasz sklep posiada w swojej ofercie szeroki wybór ubranek pooperacyjnych przeznaczonych zarówno dla suki, jak i dla samca. Produkty, które oferujemy, uszyte są z wysokiej jakości materiałów, które nie drażnią ran ani szwów po zabiegu. Mamy ubranka pooperacyjne dla psa samca, szczególnie przydatne po zabiegu kastracji. Oferujemy je również w wersji żeńskiej, specjalnie przeznaczone dla ubranka dla suki po sterylizacji. Każdy model został wykonany z przewiewnej tkaniny ułatwiającej gojenie się ran. Co więcej, koszulka pooperacyjna dla psa wyposażona została w szereg troczków, które pozwalają na idealne dopasowanie tkaniny do ciała pupila. Dzięki temu czworonóg czuje się w nim komfortowo, a odzież nie ulega przesuwaniu przy każdym ruchu. Fason ubranek pooperacyjnych pozwala zarówno samcowi, jak i suce na załatwianie swoich potrzeb fizjologicznych bez ich zamoczenia. Oferujemy ubranka pooperacyjne dla suki i psa samca w różnych rozmiarach: xxl, xl, l, a nawet ubranka pooperacyjne xs. W naszym sklepie znajdziesz również kołnierz pooperacyjny dla psa w pełnej gamie rozmiarowej. Z naszej strony służymy profesjonalną pomocą w wyborze idealnego modelu oraz szybką dostawą asortymentu. Sprawdź również nasz poradnik i dowiedz się jak opiekować się psem po operacji.

Ubranko pooperacyjne dla psa - najważniejsze zalety

Bez wątpienia koszulka pooperacyjna dla psa ma bardzo wiele zalet. Co prawda, nie są najłatwiejsze w założeniu, a piesek często jest obolały po zabiegu, jednak w czasie rekonwalescencji przynoszą wiele dobrego. Pozwalają na szybkie gojenie się ran, a zwierzę nie ma bezpośredniego dostępu do szwów, dzięki czemu nie zostają one uszkodzone. W naszej ofercie oprócz ubranek dla psów po operacji znajdziesz również podobne produkty dla kotów, takie jak:

- kołnierz dla kota po sterylizacji

- ubranko dla kota po zabiegu

Poniżej przedstawiamy szereg zalet, wynikających ze stosowania dobrej jakości ubranek pooperacyjnych:

- ubranko pooperacyjne dla psa i kota umożliwia szybkie wygojenie się ran i szwów,

- ubranko pooperacyjne dla suki skraca czas rekonwalescencji pupila,

- poprawiają komfort pupila, który jest po zabiegu,

- ubranko pooperacyjne dla psa pozwala sprawdzić, czy rany goją się prawidłowo,

- chronią pupila przed wdaniem się infekcji, zabrudzeniem ran lub rozerwaniem szwów.

Ubranko pooperacyjne dla psa samca i suki

Ubranka pooperacyjne dla suki różnią się nieco budową od tych dla samców. Przede wszystkim modele muszą być odpowiednio skonstruowane. W naszym asortymencie znajdziesz ubranka pooperacyjne dla psa po kastracji i ubranka dla suki po sterylizacji. Są one przystosowane do danej płci, a pupil może się w nich bez problemu załatwiać. Jest to niezwykle ważne, ponieważ ciągłe ściąganie odzieży będzie męczyć nie tylko czworonoga, ale i opiekuna. Nasze różne rodzaje ubranek pooperacyjnych są wielokrotnego użytku, a więc można je z powodzeniem dezynfekować i prać w wysokich temperaturach. 

Koszulka pooperacyjna dla psa a czas rekonwalescencji

Każdy, nawet najmniejszy zabieg jest dla psa trudnym doświadczeniem. Warto w czasie rekonwalescencji zadbać nie tylko o jego dobre samopoczucie, ale i bezpieczeństwo rany, która powinna goić się w sterylnych środowisku. Koszulka pooperacyjna dla psa to lekki, niekrępujący ruchów psa element odzieży, który chroni ranę przed lizaniem i rozdrapaniem przez pupila. Ubranko pooperacyjne dla psa wykonane jest z lekkiej i przewiewnej tkaniny, dlatego jest komfortowa do noszenia dla pupila również podczas upałów. Koszulka dla psa po operacji sprawia, że czas rekonwalescencji skraca się, a pies szybciej wraca do siebie po przebytym zabiegu.

Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się również jak leczyć zatrucie u psa:

Zatrucie u psa - objawy, leczenie, zapobieganie