Majtki dla psa

Aktywne filtry

Zwierzęta czasami mogą mieć problemy z panowaniem nad potrzebami fizjologicznymi. Niezależnie od tego, czy wynikają one z wieku, czy są konsekwencją choroby lub operacji, odpowiednio dobrane majtki ochronne dla psa pomogą zadbać Ci o higienę i komfort pupila. 

Majtki dla psa w sklepie Ubierzpupila.pl 

Odpowiednia higiena psa może znacznie poprawić komfort starszego lub schorowanego zwierzęcia. Ułatwią również właścicielowi jego pielęgnację. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz m.in.:

- pieluchomajtki dla psa na nietrzymanie moczu

majtki pooperacyjne dla psa 

- oraz wkłady do wielorazowych majtek ochronnych dla psa

Wszystkie one wykonane są z bezpiecznych, przyjaznych dla delikatnej skóry zwierzęcia materiałów. Majtki dla psa oferujemy w wielu rozmiarach, doskonale nadają się dla wszystkich ras. Zakłada się je bardzo szybko łatwo, a dzięki rzepom mocno się trzymają i nigdzie nie odstają. Jeśli nie masz pewności, jaki rozmiar lub rodzaj majtek ochronnych dla psa sprawdzi się najlepiej u Twojego pupila, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie środki higieniczne i zapewnimy Ci szybką dostawę.

Majtki dla psa - najważniejsze zalety

Kiedy najbardziej przydają się majtki dla psa?: po sterylizacji, po operacji, podczas cieczki oraz w przypadku nietrzymania moczu. We wszystkich tych sytuacjach pomogą zachować czystość w pomieszczeniu, w którym znajduje się zwierzę. Majtki dla psa dodatkowo tworzą barierę dla wszystkich zanieczyszczeń, dzięki czemu ochronią pupila przed niebezpiecznymi infekcjami. 

Wszystkie majtki dla psów, które znajdziesz w naszym sklepie posiadają także inne zalety takie jak m.in.:

- dostępność w różnych rozmiarach,

- dopasowanie do budowy anatomicznej zwierzęcia,

- wykonanie z przewiewnych materiałów,

- chłonność,

 - delikatność.

Majtki na cieczkę dla psa od Ubierzpupila.pl

Majtki dla psa to akcesorium, które docenią właściciele nie tylko starszych i schorowanych psów, ale i suczek, które miewają cieczkę. Majtki na cieczkę dla psa są łatwe do zakładania, można je prać, a ponadto są komfortowe w noszeniu dla samego pupila. Dzięki zastosowaniu majtek dla suk na cieczkę łatwiej jest zachować czystość w miejscach w których przebywa pies.

Pieluchomajtki dla psa

Nie tylko wiek, ale również przebyta operacja może spowodować konieczność zaopatrzenia zwierzęcia w majtki ochronne dla psa. Po zabiegu mogą wystąpić problemy z nietrzymaniem moczu, które będą stresujące zarówno dla psa, jak i jego właściciela. Majtki pooperacyjne dla psa pomogą rozwiązać ten problem. Ułatwią one również utrzymanie higieny pupila. Chociaż są wykonane z delikatnych i przewiewnych materiałów, które zapewniają ranie odpowiednie warunki do gojenia się, nie dopuszczają do niej żadnych zanieczyszczeń. Jest to szczególnie ważne, gdy odporność Twojego pupila jest osłabiona i jest on bardziej narażony na różnego rodzaju infekcje. 

Majtki dla psa na nietrzymanie moczu

Majtki dla psa przydadzą się przede wszystkim schorowanym czworonogom. Majtki są bardzo wygodne, gdy trzeba zająć się psem z problemem nietrzymania moczu. Zwierzę będzie w nich czuło się bezpieczniej, a właściciel nie będzie musiał co chwilę sprzątać mieszkania. Niezależnie od tego, czy Twój pupil ma problemy z nietrzymaniem moczu, przeszedł poważną operację, czy po prostu ma cieczkę, jego pielęgnację ułatwią Ci majtki ochronne dla psa. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz je w kilku rozmiarach i wariantach. Nie wiesz jakie majtki dla psa wybrać? Skontaktuj się z nami!

Majtki dla psa seniora

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się majtki dla psa. W przypadku różnego typu problemów u czworonogów, jak np. cieczka czy zabiegi operacyjne, są niezwykle użyteczne. Pomagają przede wszystkim rozwiązać problemy plamienia u suczek w czasie cieczki. Psi seniorzy mogą mieć też problem z nietrzymaniem moczu, dlatego lepiej zachować szczególną ostrożność. Jak wykorzystać majtki dla psa?

Zakup majtek dla psa

Majtki dla psa na cieczkę dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla swojego pupila. Majtki dla psów umożliwiają rozwiązanie problemów, z którymi zwierzaki w naturalnych warunkach się nie spotykają. Utrzymanie czystości i higieny we wspólnym otoczeniu czworonoga i człowieka umożliwia psia bielizna. Warto zwrócić szczególną uwagę na fakt, że cieczka trwa zazwyczaj około 3 tygodni i jest to okres płodności suczek. Krwista wydzielina z dróg rodnych jest jednym z jej objawów. Jest to duży problem zwierząt mieszkających w domu, które mimowolnie brudzą przestrzeń domową. Jeśli poszukujesz trwałych i atrakcyjnych cenowo majtek dla psa na cieczkę, jesteś w dobrym miejscu.

Jakie majtki dla psa wybrać?

Częstym zjawiskiem cieczki i suczki czy problemów z nietrzymaniem moczu przez pupila są poplamione dywany oraz meble. Czasami wystarczy wysterylizować psa, żeby rozwiązać ten problem. Taki zabieg jest wskazany, jeśli nie planuje się rozrodu podopiecznej. Zabiegu sterylizacji nie zawsze można jednak dokonać, dlatego warto zakupić majtki na cieczkę dla psa i korzystać z nich w okresach rui. Szeroki asortyment majtek dla psów dostępny jest przede wszystkim w sklepach zoologicznych. Kiedy je wybieramy, to możemy kierować się przede wszystkim estetycznymi walorami. Majtki dla psa powinny skutecznie chronić przed zabrudzeniem otoczenia, a po drugie powinny być komfortowe. Dlatego produkt powinien być dopasowany do anatomicznej budowy zwierzęcia. Musi być też wyprodukowany z materiałów przewiewnych. Majtki ochronne dla psa umożliwiają włożenie specjalnej higienicznej wkładki. Trzeba jednak pamiętać, że wkładkę higieniczną należy systematycznie wymieniać. 

Przeczytaj nasz poradnik:

Jak wybrać ubranko dla psa

Obroża dla psa - komfort i bezpieczeństwo pupila

Jak opiekować się psem po operacji

Buty dla psa na każdą porę rok

Cieczka u psa - ile trwa i co musisz wiedzieć?