Majtki dla psa

Aktywne filtry

Zwierzęta czasami mogą mieć problemy z panowaniem nad potrzebami fizjologicznymi. Niezależnie od tego, czy wynikają one z wieku, czy są konsekwencją choroby lub operacji, odpowiednio dobrane majtki ochronne dla psa pomogą zadbać Ci o higienę i komfort pupila. 

Majtki dla psa w sklepie Ubierzpupila.pl 

Odpowiednia higiena psa może znacznie poprawić komfort starszego lub schorowanego zwierzęcia. Ułatwią również właścicielowi jego pielęgnację. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz pieluchomajtki dla psa z nietrzymaniem moczu, majtki pooperacyjne oraz wkłady do wielorazowych majtek ochronnych dla psa. Wszystkie one wykonane są z bezpiecznych, przyjaznych dla delikatnej skóry zwierzęcia materiałów. Pieluchomajtki dla psa dostępne w wielu rozmiarach doskonale nadają się dla wszystkich ras. Zakłada się je bardzo szybko łatwo, a dzięki rzepom mocno się trzymają i nigdzie nie odstają. Jeśli nie masz pewności, jaki rozmiar lub rodzaj majtek ochronnych dla psa sprawdzi się najlepiej u Twojego pupila, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Wspólnie dobierzemy odpowiednie środki higieniczne i zapewnimy Ci szybką dostawę.

Majtki dla psa - najważniejsze zalety

Zacznijmy od tego, kiedy najbardziej przydają się majtki dla psa: po sterylizacji, po operacji, podczas cieczki oraz w przypadku nietrzymania moczu. We wszystkich tych sytuacjach pomogą zachować czystość w pomieszczeniu, w którym znajduje się zwierzę. Majtki pooperacyjne dla psa, dodatkowo tworzą barierę dla wszystkich zanieczyszczeń, dzięki czemu ochronią pupila przed niebezpiecznymi infekcjami. 

 

Wszystkie majtki dla psów, które znajdziesz w naszym sklepie posiadają także inne zalety takie jak m.in.:

- dostępność w różnych rozmiarach,

- dopasowanie do budowy anatomicznej zwierzęcia,

- wykonanie z przewiewnych materiałów,

- chłonność,

 -delikatność.

 

Majtki na cieczkę dla psa od Ubierzpupila.pl

Majtki dla psa to akcesorium, które docenią właściciele nie tylko starszych i schorowanych psów, ale i suczek, które miewają cieczkę. Majtki na cieczkę dla psa są łatwe do zakładania, można je prać, a ponadto są komfortowe w noszeniu dla samego pupila. Dzięki zastosowaniu majtek dla suk na cieczkę łatwiej jest zachować czystość w miejscach w których przebywa pies.

Pieluchomajtki dla psa

Nie tylko wiek, ale również przebyta operacja może spowodować konieczność zaopatrzenia zwierzęcia w majtki ochronne dla psa. Po zabiegu mogą wystąpić problemy z nietrzymaniem moczu, które będą stresujące zarówno dla psa, jak i jego właściciela. Majtki pooperacyjne dla psa pomogą rozwiązać ten problem. Ułatwią one również utrzymanie higieny pupila. Chociaż są wykonane z delikatnych i przewiewnych materiałów, które zapewniają ranie odpowiednie warunki do gojenia się, nie dopuszczają do niej żadnych zanieczyszczeń. Jest to szczególnie ważne, gdy odporność Twojego pupila jest osłabiona i jest on bardziej narażony na różnego rodzaju infekcje. 

Majtki dla psa na nietrzymanie moczu

Pieluchomajtki dla psa przydadzą się przede wszystkim schorowanym czworonogom. Są one bardzo wygodne, gdy trzeba zająć się psem z problemem nietrzymania moczu. Zwierzę będzie w nich czuło się bezpieczniej, a właściciel nie będzie musiał co chwilę sprzątać mieszkania. Niezależnie od tego, czy Twój pupil ma problemy z nietrzymaniem moczu, przeszedł poważną operację, czy po prostu ma cieczkę, jego pielęgnację ułatwią Ci majtki ochronne dla psa. W ofercie sklepu internetowego znajdziesz je w kilku rozmiarach i wariantach.