Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Psy w podeszłym wieku, po operacji czy po kastracji wymagają szczególnej pielęgnacji. Przydatne wówczas są odpowiednie środki higieniczne. Właściciele czworonogów najchętniej decydują się wówczas na majtki dla psa samca, które zabezpieczają rany i pozwalają zachować czystość w przypadku psów z nietrzymaniem moczu. 

Majtki dla samca w sklepie Ubierzpupila.pl

Na Ubierzpupila.pl znajdziesz wiele różnorodnych akcesoriów i ubranek dla psów. Troszczymy się oczywiście nie tylko o atrakcyjny wygląd Twojego pupila, ale również o jego zdrowie i komfort. Właśnie dlatego w naszej ofercie dostępne są majtki dla psa samca. Z pewnością właściciele starszych i schorowanych zwierząt chętnie z nich skorzystają, aby poprawić jakość życia swoich pupili i ułatwić sobie sprzątanie ich legowisk oraz całego domu. Jeśli Twój pupil przeszedł operację lub podupadł na zdrowiu, skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać dla niego odpowiednie środki higieniczne, które bardzo szybko dotrą do Twojego domu. Jesteśmy przekonani, że przy tak różnorodnym asortymencie każdy znajdzie odpowiedni produkt dla swojego pupila.

Majtki dla samca - najważniejsze zalety

Pies, gdy traci kontrolę nad swoją fizjologią, zaczyna się stresować oraz czuje się nieswojo. Również jego właściciel musi poświęcić więcej czasu na jego pielęgnację i utrzymanie czystości w jego otoczeniu. Majtki dla psa samca mogą być wówczas jedynym rozwiązaniem problemu. Wszystkie produkty higieniczne dla zwierząt, również pampasy, które znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego, wyróżniają się dodatkowo:

  • delikatnym materiałem,
  • wytrzymałością,
  • niezawodnością,
  • troską o komfort pupila,
  • możliwością dopasowania do rozmiaru psa.

Majtki dla psa samca

Problemy z nietrzymaniem moczu są stresujące zarówno dla zwierzęcia, jak i dla jego właściciela. Pampas dla psa to inna nazwa majtek dla psa samca. Ma on formę opaski, która zakładana jest na brzuch zwierzęcia. Zawiera ona specjalną kieszonkę na jednorazowe wkładki higieniczne, które należy regularnie wymieniać. Jest to nie tylko opaska dla psa przeciw sikaniu w przypadku nietrzymania moczu, ale również zabezpieczenie przed zainfekowaniem pooperacyjnej rany. Tego typu pas na nietrzymanie moczu dla psa przywróci równowagę w życiu pupila, który będzie o wiele spokojniejszy, gdy już się z nim oswoi. 

Majtki dla psa po kastracji

Nie tylko choroba i starość wymagają sięgnięcia po majtki dla psaPo kastracji przyspieszą one gojenie się rany i będą zapobiegały niebezpiecznym infekcjom. Powstrzymają również psa przed lizaniem jej i podgryzaniem, które może pociągać za sobą poważne konsekwencje zdrowotne. Będzie to doskonała alternatywa dla koszulek pooperacyjnych czy kubraczków w przypadku psów nietolerujących tego typu ubranek. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno pieluchy dla psa wielokrotnego użytku, jak i jednorazowe pieluchomajtki. Dzięki temu znajdziesz model, który najbardziej będzie odpowiadał i Tobie, i psu. Jeżeli Twój pupil ma problemy z nietrzymaniem moczu lub przeszedł niedawno kastrację, z pewnością docenisz majtki dla psa samca. Serdecznie zapraszamy!