Aktywne filtry

Jeśli z jakichś względów nie wysterylizujesz suczki, musisz przygotować się do cieczki. Nie ma co ukrywać, że zabrudzenia, które powstają w jej wyniku, naprawdę trudno wyczyścić z kanapy lub dywanu. Jeśli więc chcesz zaoszczędzić sobie sprzątania i zapewnić komfort pupilowi podczas tego okresu, zastanów się nad kupnem majtek suki. Różnorodny wybór modeli znajdziesz na stronie naszego sklepu internetowego, zapraszamy!

Majtki dla suki w sklepie Ubierzpupila.pl

Z myślą o wymagających klientach przygotowaliśmy wszystkie akcesoria, które zapewniają zwierzętom komfort i bezpieczeństwo zarówno na co dzień, jak i w wyjątkowych sytuacjach. Znajdziesz u nas między innymi majtki dla suki, które doskonale sprawdzą się podczas cieczki oraz w przypadku nietrzymania moczu lub po operacji pupila. Dostępne są one w różnych rozmiarach i wariantach, dzięki czemu bez problemu znajdziesz model i fason doskonale pasujący potrzeb Twojej suczki. Jeśli sprawa jest naprawdę pilna, możesz spokojnie powierzyć nam realizację zamówienia - damy z siebie wszystko, aby dotarło ono do Ciebie jak najszybciej. Chętnie pozostaniemy również z Tobą w kontakcie, aby pomóc Ci w wyborze najlepszych produktów.

Majtki dla suki - najważniejsze zalety

Wysoka jakość i duża różnorodność wyróżniają wszystkie nasze produkty W przypadku produktów higienicznych, takich jak majtki dla suczki jest to szczególnie ważne. Zwierzę będzie je bowiem nosić w nietypowej, stresującej sytuacji. Niezależnie od tego, czy poszukujesz majtek dla suk na cieczkę, czy ze względu na chorobę lub nietrzymanie moczu, zwróć uwagę na to, aby spełniały kilka ważnych kryteriów. 

Muszą one:

  • posiadać otwory na łapy i ogon,
  • łatwo się zakładać i zdejmować,
  • być przewiewne,
  • być nieprzemakalne,
  • być wykonane z delikatnych materiałów.

Majtki dla suk na cieczkę

W okresie rui sucza może się zachowywać inaczej niż zwykle. Nietypowy stan może budzić w niej spory dyskomfort. W takich okoliczność majtki dla suk na cieczkę znacznie zwiększą jej poczucie bezpieczeństwa, a Tobie ułatwią pielęgnację i troskę o czystość zwierzęcia i otoczenia. Na szczególną uwagę zasługują bawełniane majtki dla suczki na cieczkę, które są elastyczne i nigdzie nie będą uwierać wrażliwego pupila. Wyposażone są w wymienne wkładki, dzięki którym zadbasz o higienę suczki podczas tych stresujących dni. Majtki dla suczki na cieczkę, które znajdziesz w naszym asortymencie, są starannie wybrane spośród dostępnych na rynku artykułów. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci i ich wysoką jakość. 

Majtki dla suczki

Bielizna dla psa będzie przydatna nie tylko podczas cieczki, ale również po operacjach lub w przypadku nietrzymania moczu. Po zabiegach ułatwią zabezpieczenie rany przed zabrudzeniami i wylizywaniem przez suczkę. Dzięki temu będzie się ona lepiej goić, a zwierzę nie będzie narażone na groźne infekcje. Jeśli zaś Twój pupil ma problemu z trzymaniem moczu, majtki dla suczki ułatwią zachowanie czystości w jej otoczeniu oraz zaoszczędzą jej wiele stresu. Również Tobie ułatwią opiekę nad zwierzęciem. Nie zwlekaj więc i zapoznaj się z ofertą majtek dla suczki w naszym sklepie internetowym!