Higiena i pielęgnacja

Aktywne filtry

Troska o higienę sierści psa i jej odpowiednia pielęgnacja są trudnym zadaniem. Każda zwierzak ma swoje specyficzne wymagania i czasami niełatwo im sprostać. Dzięki różnorodnym akcesoriom i kosmetykom dla psów na stronie ubierzpupila.pl ani brudny odbyt u psa, ani skołtuniona sierść nie będą już dla Ciebie problemem.

Higiena i pielęgnacja sierści psa w sklepie Ubierzpupila.pl

Dzięki różnorodnym produktom, które znajdziesz na stronie internetowej, z łatwością zatroszczysz się o czystość i zdrowy wygląd sierści psa. Warto pamiętać, że niezależnie od wieku czy rasy, podszerstek u psa należy również regularnie myć. Służą do tego specjalne szampony, które również dostępne są na stronie naszego sklepu internetowego. W naszej ofercie dostępne są specjalne kosmetyki dla psa oraz akcesoria takie jak szczotki czy specjalne chusteczki. Wszystko to sprawi, że również higiena odbytu psa i higiena jamy ustnej psa nie będą dla Ciebie żadnym problemem. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, jak dbać o psa, możesz skontaktować z naszymi specjalistami, którzy chętnie Ci pomogą.

Higiena i pielęgnacja sierści psa - najważniejsze zalety

Aby prawidłowo zadbać o zdrowie i piękny wygląd sierści i zębów pupila, będziesz potrzebować odpowiednich przyborów higienicznych. Szczoteczka do zębów, szczotka do sierści, specjalne płatki czyszczące, szampon, grzebień i furminator to tylko kilka z podstawowych pozycji na liście produktów niezbędnych do pielęgnacji psa. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystkie te niezbędne przedmioty, dzięki którym zatroszczysz się o pupila. Czym wyróżniają się nasze produkty?

  • Wysoką jakością
  • Sprawdzonym źródłem pochodzenia
  • Różnorodnością wyboru
  • Dopasowaniem do konkretnych ras psów,
  • Atrakcyjnym wyglądem.

Podszerstek u psa

Podszerstek u psa pełni bardzo ważną funkcję, dlatego należy zatroszczyć się o niego wyjątkowo starannie. Przede wszystkim nie można dopuścić do kołtunienia się sierści. Aby mu zapobiec, przydadzą Ci się różnorodne akcesoria do szczotkowania psa, które znajdziesz w naszym sklepie w różnych wariantach. W ten sposób bez problemu dobierzesz model odpowiedni do rasy i typu sierści Twojego pupila. Zanieczyszczona sierść psa w okolicach odbytu i okolic intymnych zwierzęcia może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych i nieprzyjemnego zapachu. Aby tego uniknąć, należy dbać regularnie o higienę odbytu psa na przykład przy pomocy specjalnych chusteczek. Gdy jednak brudny odbyt u psa daje się już zwierzęciu we znaki, sięgnij po specjalny grzebień i szampon, który pomoże rozczesać i oczyścić brudną sierść psa w tych okolicach. 

Higiena jamy ustnej psa

Warto także poświęcić trochę czasu na higienę jamy ustnej psa. Pomogą Ci w tym nasze szczoteczki do zębów, odświeżacze oddechu i pasty. Dzięki temu Twój pies będzie mógł cieszyć się zdrowymi i mocnymi zębami, a jego oddech nie będzie nieprzyjemny. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą pielęgnacja sierści psa troska o jego higienę nie będą dla Ciebie żadnym wyzwaniem. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich artykułów, które zebraliśmy w naszym sklepie internetowym!