Aktywne filtry

Higiena i pielęgnacja psów

Troska o higienę sierści psa i jej odpowiednia pielęgnacja są trudnym zadaniem. Każda zwierzak ma swoje specyficzne wymagania i czasami niełatwo im sprostać. Dzięki różnorodnym akcesoriom i kosmetykom dla psów na stronie ubierzpupila.pl ani brudny odbyt u psa, ani skołtuniona sierść nie będą już dla Ciebie problemem.

Higiena i pielęgnacja sierści psa w sklepie Ubierzpupila.pl

Dzięki różnorodnym produktom, które znajdziesz na stronie internetowej, z łatwością zatroszczysz się o czystość i zdrowy wygląd sierści psa. Warto pamiętać, że niezależnie od wieku czy rasy, podszerstek u psa należy również regularnie myć. Służą do tego specjalne szampony, które również dostępne są na stronie naszego sklepu internetowego. W naszej ofercie dostępne są specjalne kosmetyki dla psa oraz akcesoria takie jak szczotki czy specjalne chusteczki. Wszystko to sprawi, że również higiena odbytu psa higiena jamy ustnej psa nie będą dla Ciebie żadnym problemem. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, jak dbać o psa, możesz skontaktować z naszymi specjalistami, którzy chętnie Ci pomogą.

Higiena i pielęgnacja sierści psa - najważniejsze zalety

Aby prawidłowo zadbać o zdrowie i piękny wygląd sierści i zębów pupila, będziesz potrzebować odpowiednich przyborów higienicznych. Szczoteczka do zębów, szczotka do sierści, specjalne płatki czyszczące, szampon, grzebień i furminator to tylko kilka z podstawowych pozycji na liście produktów niezbędnych do pielęgnacji psa. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wszystkie te niezbędne przedmioty, dzięki którym zatroszczysz się o pupila. Czym wyróżniają się nasze produkty?

  • Wysoką jakością
  • Sprawdzonym źródłem pochodzenia
  • Różnorodnością wyboru
  • Dopasowaniem do konkretnych ras psów,
  • Atrakcyjnym wyglądem.

Podszerstek u psa

Podszerstek u psa pełni bardzo ważną funkcję, dlatego należy zatroszczyć się o niego wyjątkowo starannie. Przede wszystkim nie można dopuścić do kołtunienia się sierści. Aby mu zapobiec, przydadzą Ci się różnorodne akcesoria do szczotkowania psa, które znajdziesz w naszym sklepie w różnych wariantach. W ten sposób bez problemu dobierzesz model odpowiedni do rasy i typu sierści Twojego pupila. Zanieczyszczona sierść psa w okolicach odbytu i okolic intymnych zwierzęcia może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych i nieprzyjemnego zapachu. Aby tego uniknąć, należy dbać regularnie o higienę odbytu psa na przykład przy pomocy specjalnych chusteczek. Gdy jednak brudny odbyt u psa daje się już zwierzęciu we znaki, sięgnij po specjalny grzebień i szampon, który pomoże rozczesać i oczyścić brudną sierść psa w tych okolicach. 

Higiena jamy ustnej psa

Warto także poświęcić trochę czasu na higienę jamy ustnej psa. Pomogą Ci w tym nasze szczoteczki do zębów, odświeżacze oddechu i pasty. Dzięki temu Twój pies będzie mógł cieszyć się zdrowymi i mocnymi zębami, a jego oddech nie będzie nieprzyjemny. Mamy nadzieję, że z naszą pomocą pielęgnacja sierści psa troska o jego higienę nie będą dla Ciebie żadnym wyzwaniem. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich artykułów, które zebraliśmy w naszym sklepie internetowym!