Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Zabawki edukacyjne dla psów

Każdy pies ma możliwość osiągnięcia inteligencji odpowiadającej 3-letniemu dziecku. Wystarczy jedynie stosować u psa odpowiednie zabawki, które podobnie jak w przypadku dzieci doskonale sprawdzą się w czasie wspólnej zabawy. Najlepsze gry edukacyjne dla psa dadzą mu wiele radości, a jednocześnie oddziałują one odpowiednio na jego zmysł i inteligencję. Sprawdź naszą ofertę!

Zabawki edukacyjne dla psa w sklepie Ubierzpupila.pl

W naszym sklepie można znaleźć szeroki wybór produktów, które z pewnością spodobają się każdemu psu. Edukacyjne zabawki dla psa zostały tak stworzone, aby w maksymalny sposób uzyskać psi potencjał. Ukryte w zabawkach smakołyki są najlepszą nagrodą za rozwiązanie łamigłówki. Co ważniejsze wspólna zabawa właściciela z jego pupilem pozytywnie wpływa na ich więź oraz relację. Oprócz tego zachęcamy do skorzystania z oferty, jaką można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Nasi profesjonalni doradcy dołożą wszelkich starań, aby pomóc klientom w wyborze odpowiedniej zabawki edukacyjnej dla psa. Produkty, które oferujemy, zostały wykonane z najwyższą starannością oraz z wysokiej jakości materiałów. Zamawiając od nas produkty, nie musisz się już martwić o bezpieczeństwo swojego psa, ponieważ oferowane przez nas gry i zabawki w żaden sposób nie zagrażają zdrowiu domowego przyjaciela. Warto wiedzieć, że w naszej ofercie posiadamy również możliwość szybkiej dostawy. Zamówiony produkt już w ciągu kilku dni może być w Twoim domu. 

Zabawka edukacyjna dla psa - najważniejsze zalety

Przy wyborze najlepszej edukacyjnej dla psa, należy zwrócić szczególną uwagę na kilka ważnych czynników takich jak:

  • poziom skomplikowania, w zależności od tego, jakiego mamy psa, czy jest spokojny, czy raczej niecierpliwy wybieramy taką zabawkę dla psa, która go zadowoli,
  • wielkości pupila - zabawki edukacyjne dla psa muszą być też dobrze dobrana pod względem rozmiaru jego łapek czy pyska,
  • wysoka wytrzymałość, gry edukacyjne dla psa muszą być zrobione z bardzo wytrzymałym materiałów, 
  • bezpieczeństwo, zabawki dla psa muszą być bezpieczne dla pupila i w żaden sposób nie mogą zagrażać jego zdrowiu,
  • opinia innych osób, zanim wybierzesz zabawki zwróć uwagę na opinię naszych klientów.

Zabawki edukacyjne dla psa - Trixie

 Zabawki dla psa edukacyjne są również ciekawą alternatywą wspomagającą jego rozwój intelektualny. Ciekawą propozycją jest również mata węchowa zbudowana z kilku warstw materiału przyszytych na siebie. Pies ma za zadanie przy użyciu węchu dostać się do smakołyków ukrytych w poszczególnych warstwach. Jedną z najpopularniejszych zabawek edukacyjnych dla psa jest gra Trixie. Ma ona za zadanie pobudzić jego aktywność umysłową. Ta strategiczna gra składa się z dwóch stożków, schowków otwieranych za pomocą dźwigni oraz przesuwanych elementów, pod którymi można ukryć smakołyki. Każdy pupil przy użyciu węchu będzie musiał znaleźć ukryte smakołyki, podnosząc, przesuwając i otwierając elementy całej planszy. W naszym sklepie znajdziesz zabawki dla psów wszelkiego typu, zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Gry edukacyjne dla psa

Trenerzy i behawioryści przypominają o tym, że pies o żywiołowym charakterze raczej nie będzie zainteresowany skomplikowanymi grami, które będą wymagały od niego trudnych działań. Wobec tego zabawkę edukacyjną dla psa trzeba odpowiednio dopasować do jego sprytu, charakteru i osobowości. W naszym sklepie wybór akcesoriów i zabawek dla psa jest bardzo duży, Największą popularnością cieszą się piłki, w których można schować smakołyki, jednak zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami, dostępnymi na naszej stronie!

Zabawki edukacyjne dla psa - poznaj nasze propozycje

- Nina Ottoson Casino

- Nina Ottoson Treat Maze Green