Aktywne filtry

Zabawki interaktywne dla psów

Zarówno zabawki edukacyjne jak i te interaktywne są do siebie bardzo podobne. Ich wyjątkowość polega na tym, że pies poprzez zabawę rozwija swoją inteligencję oraz zmysły. Można wybrać zabawki o różnych poziomach trudności, wszystko zależy od tego, na jakim etapie rozwoju jest Twój pupil. Sprawdź jakie gry można znaleźć w naszej ofercie!

Zabawki interaktywne dla psa w sklepie Ubierzpupila.pl

Zabawki dla psa interaktywne są doskonałym pomysłem na to, aby spędzić miło czas ze swoim pupilem. Polegają one na tym, że pies musi wykonać zadanie, aby móc wyciągnąć nagrodę. Zabawki dla psa interaktywne są doskonałym pomysłem na to, aby spędzić miło czas ze swoim pupilem. Polegają one na tym, że pies musi wykonać zadanie, aby móc wyciągnąć nagrodę. Wszelkiego rodzaju zabawki są doskonałą alternatywą w walce z nudą. Wszelkiego rodzaju zabawki są doskonałą alternatywą w walce z nudą. Dodatkowo warto wspomnieć, że zabawki interaktywne dla psów rozładowują napięcie i ekscytację, zwłaszcza w momentach, kiedy pupila ma dużo wrażeń. W naszym sklepie znajdziesz zabawki dla psów które sprawią wiele radości pupilowi i zajmą go na wiele godzin.

Zabawka interaktywna dla psa - najważniejsze zalety

Interaktywne zabawki dla psa mają za zadanie pomóc w rozwoju umysłu, spostrzegawczości oraz refleksu, a jednocześnie powinny być znakomitą rozrywką. Kreatywne zabawki dla psa stymulują pracę mózgu oraz rozwijają inteligencję u naszego pupila. Gry interaktywne cieszą się dużą popularnością, dlatego przedstawimy kilka powodów, dla których warto się w nią zaopatrzyć:

- rozwijają wszystkie zmysły u psa,

- uczą psa jak sobie radzić w trudnych sytuacjach,

- sprawiają mu dużo radości i zajmują go na dłuższy czas, dzięki temu pupil się nie nudzi, tylko ma ciekawe zajęcie,

- można spędzić ze swoim psem czas na wspólnej zabawie i jednocześnie nawiązać wspólną więź.

Zajmująca zabawka dla psa

Wiele psów potrzebuje uwagi właściciela, dlatego bywają one czasami złośliwe i niegrzeczne. Nic w tym dziwnego, ponieważ pupil się nudzi i potrzebuje interesującego zajęcia. Zajmujące zabawki dla psa pomogą w łatwy sposób zorganizować czas i sprawiają, że dzięki niej Twój pupil jest w stanie samodzielnie zająć się grą. Interaktywne zabawki dla psa są tak skonstruowane, aby zapewnić Twojemu pupilowi rozrywkę na wiele godzin. 

Zabawka interaktywna dla psa na przysmaki

Wyróżniamy zabawki gumowe, w których można ukryć np. pasztet lub mięso. Kolejną zabawką na przysmaki dla psa jest kula, którą pupil musi szybkim ruchem wprawić w ruch, by wypadła z niej nagroda. Następnie jego zadaniem jest wywęszyć wszystkie rozsypane chrupki czy inne przekąski. Ta zabawa bardzo dobrze sprawdza się wśród psów dynamicznych i bardzo energicznych. Doskonałą propozycją są również kreatywne zabawki dla psa i łamigłówki takie jak np. wieża z szufladkami lub pudełko z przegródkami. Wyciągnięcie z nich przekąsek nie jest jednak łatwe, ponieważ pupil musi delikatnymi ruchami przesuwać elementy zabawki i wymaga to od niego dużego skupienia i precyzji.

Interaktywne zabawki dla psów - zobacz nasze propozycje

- Nina Ottoson Multipuzzle 

- Nina Ottoson Brick

- Nina Ottoson Dog Treat

- Nina Ottoson Hide'N

Przeczytaj nasz również nasz poradnik:

Kot czy pies? Które zwierzę wybrać?

Szczeniak w nowym domu

Frisbee - ulubiona zabawka czworonoga