Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Kong dla psa

Zabawa stanowi nieodłączny element prawidłowego rozwoju psa, dlatego warto zakupić zabawki, które wpłyną pozytywnie na inteligencję naszego pupila. Jedną z najbardziej polecanych zabawek na całym świecie jest kong dla psa, którego zadaniem jest spowolnienie psa podczas jedzenia i zapewnienie mu znakomitej zabawy na długi czas. Zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu!

Kong dla psa w sklepie Ubierzpupila.pl

Z myślą o wymagających klientach przygotowaliśmy wiele zabawek typu kong dla psa, które posiadają gumową otoczkę i dzięki temu nie odkształcają się, tylko zachowują swój pierwotny kształt. Współpracujemy wyłącznie z producentami, którzy oferują materiały z najwyższej półki, dlatego oferowane przez nas produkty są stworzone z materiałów bezpiecznych, zarówno dla szczeniaka jak i dorosłego psa. Oprócz tego wszystkim naszym klientów zapewniamy profesjonalną i indywidualną pomoc w wyborze odpowiednich zabawek. Dokładamy wszelkich starań, aby złożone zamówienie zostało jak najszybciej spakowane i wysłane. Chcemy, aby nasi klienci oraz ich pupile byli w pełni zadowoleni z asortymentu i cieszyli się naszymi produktami podczas wspólnej zabawy. 

Kong dla psa - najważniejsze zalety

Zabawki kong dla psa są bardzo proste w użyciu, wystarczy włożyć do środka ulubione przekąski Twojego pupila. Pies będzie bawił się w wyciąganie i wydobywanie zawartości, a gdy mu się uda, to będzie miał pyszną nagrodę. Oprócz tego do najważniejszych zalet zabawki dla psa kong zaliczamy:

- posiadają interesujący kształt, który zachęca do zabawy, zabawka podskakuje i ucieka, dzięki temu u psów wyzwala się instynkt łowiecki,

- można ją wypełnić ulubionymi przekąskami pupila, a także mokrą karmą,

- jest wykonany z naturalnego kauczuku, a tym samym bezpieczny dla psa,

- ze względu na wysoką wytrzymałość kong xl dla psa to również doskonała zabawka dla większych raz,

- ze względu na materiał, z jakiego jest wykonana, jest łatwa w czyszczeniu. 

Kong dla szczeniaka

Kong gryzak dla psa to doskonała zabawka dla szczeniaków jak i starszych psów. Bardzo ważne jest jednak jego prawidłowe używanie. Młode psy potrzebują dużo uwagi i zabawy, dlatego, a jednocześnie są bardzo łapczywe i cały czas głodne. Dlatego gryzak dla psa kong stanowi doskonałą alternatywę, aby uspokoić pupila i ograniczyć spożywanie posiłków. Kong z reguły uspokaja zwierzę i najlepiej podać mu go w sytuacji, gdy pies jest pobudzony, znudzony i nie może sobie znaleźć miejsca. Zabawka dla psa typu kong sprawdza się też w momencie, gdy Twojego psa coś denerwuje i stresuje. Warto wcześniej podać mu ten przedmiot, dzięki temu uwarunkuje on pozytywne skojarzenia wynikające z denerwujących go sytuacji. 

Zabawka dla psa - Kong

Ten model zabawki może być stosowany również jako gryzak dla psa kong, w którym można ukryć smakołyki. Idealnie sprawdzi się wśród młodych psów oraz tych dojrzałych, które są łakomczuchami.Co więcej, kong dla psa można wypełnić mokrą karmą i włożyć ją na chwilę do zamrażarki, aby stwardniała. Dzięki temu wydłużymy zabawę naszego pupila i przy okazji będzie on mógł się wyciszyć i zrelaksować. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wszystkich produktów na stronie naszego sklepu internetowego!