Aktywne filtry

Piłki dla psów

Piłka to niezastąpiona zabawka każdego psa. Można jej używać nie tylko w parku czy w ogródku, ale sprawdzi się też jako domowa zabawka. Na rynku pojawiły się interesujące modele piłek, które mają za zadanie spowolnić łapczywe spożywanie posiłków przez naszego pupila i jednocześnie urozmaicić posiłek poprzez zabawę. Piłka dla psa na smakołyki pozwala na włożenie do środka jego ulubionych posiłków, a gdy piesek dostanie się do środka, otrzyma, dzięki temu pyszną nagrodę. Zachęcamy, aby zapoznać się z ofertą proponowanych przez nas piłek dla psa. 

Piłeczki dla psa w sklepie Ubierzpupila.pl

W naszym sklepie można znaleźć bardzo duży wybór piłek dla psa. Wśród nich znajduje się piłka dla psa na sznurku, piszcząca piłka dla psa, piłka tenisowa dla psa, piłka rugby dla psa, na przysmaki i wiele innych modeli. Wszystkie zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, które są bardzo wytrzymałe i odporne na wszelkiego rodzaju zniszczenia. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby stworzone przez nas piłki dla psów były wyjątkowe i przede wszystkim zapewniały pupilowi jak najwięcej atrakcji. Jeśli nie wiesz jaki model wybrać, mamy znakomitych doradców, którzy chętnie podpowiedzą jaka piłka sprawdzi się dla Twojego psa najlepiej. Jak już wszystkie potrzebne rzeczy znajdą się w koszyku, zaraz po złożeniu zamówienia dobrze je pakujemy, aby dotarły do Ciebie jak najszybciej i bez żadnych uszkodzeń. Jeśli masz jakieś pytania, zgłoś się do nas!

Piłeczka dla psa - najważniejsze zalety

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to, jaka piłka będzie najlepsza dla Twojego pupila, ponieważ każda z nich ma inne funkcje. Bez wątpienia jest jednak fakt, że to doskonała zabawka dla każdego psa. Natomiast wybierając konkretny model, trzeba dobrze przeanalizować to, jaki charakter i przyzwyczajenia ma Twój pupil. Piłka dla psa niezniszczalna to niezastąpiony element wyposażenia wyprawki dla psa. Jakie są zalety z jej posiadania? Oto one:

- szalona piłka dla psa daje możliwość rozładowania nagromadzonej energii i stresu,

- gumowa piłka dla psa jest łatwa w utrzymaniu czystości i zaleca się jej używanie w przypadku psów, które mają delikatne i wrażliwe zęby,

- piłka dla psa na sznurku jest to połączenie piłki i szarpaka, jest idealna dla pupili, które lubią bawić się w przeciąganie,

- piszcząca piłka dla psa zachęca do zabawy i wzbudza zainteresowanie,

- piłka dla psa na smakołyki doskonałe rozwiązanie dla psów, które łapczywie jedzą. 

Piłki dla psa każdej rasy

Piłeczka dla psa musi być dobrana do cech fizycznych każdego pupila, do jego wielkości, siły i uścisku szczęki. Warto zwrócić uwagę na to, że zbyt delikatna szybko się zepsuje, gdy pies będzie ją gryzł, natomiast zbyt twarda piłka dla psa może źle wpłynąć na jego uzębienie. Wszystkie oferowane przez nas piłki zapewniają bezpieczną zabawę i są wykonane z materiałów, które nie szkodzą zdrowiu ukochanego czworonoga.

Piłka dla psa - niezniszczalna zabawka?

Uniwersalnym wyborem jest gumowa piłka dla psa posiadająca wypustki. Ich dodatkowym zadaniem jest masowanie dziąseł oraz wspieranie higieny jamy ustnej. Polecamy wybrać zabawki, które nie będą gromadziły zbyt dużej ilości brudu i będą wykonane z materiału, który łatwo można umyć. Przygotowaliśmy naszą ofertę z myślą o wymagających właścicielach, dlatego jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią oczekiwania wszystkich opiekunów psiaków. Zapraszamy do obejrzenia całego asortymentu!

Przeczytaj artykuły na blogu:

Szczeniak w nowym domu

Jak bawić się z psem?

Frisbee dla psa - ulubiona zabawka czworonoga