Gumowe

Aktywne filtry

Zabawki, które cieszą się dużą popularnością wśród psów, są wykonane z gumowego materiału. Gumowe produkty są niezwykle wytrzymałe, funkcjonalne i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Gumowe zabawki dla psa są dostępne pod wieloma postaciami. Wyróżniamy przede wszystkim gumowe piłeczki, piszczałki, szarpaki, maty i gumowe zabawki, do których można włożyć ulubione przysmaki naszego pupila. 

Zabawki gumowe dla psa w sklepie Ubierzpupila.pl 

W naszym sklepie internetowym można znaleźć różnorodne modele zabawek, które są dostosowane do wieku, wielkości i rasy każdego psa. Jeśli nie wiesz jaka piłeczka, szarpak, piszczałka lub inna gumowa zabawka dla psa jest idealna dla Twojego pupila, napisz do nas, a przedstawimy Ci najlepsze możliwości. Nasz sklep oferuje zabawki gumowe dla psów najwyższej jakości, całkowicie bezpieczne i wygodne w używaniu. Wystarczy wybrać interesujące Was modele, złożyć zamówienie, a następnie bardzo starannie pakujemy produkty i wysyłamy je od razu, aby jak najszybciej znalazły się w Waszych domach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zabawka gumowa dla psa - najważniejsze zalety

Wiele osób zastanawia się, czy wybór gumowej zabawki dla psa jest bezpieczny? Przedstawiamy największe zalety gumowych zabawek dla psa, które już nigdy nie powinny budzić żadnych wątpliwości:

- są ekonomiczne i wystarczają na dłuższy okres niż np. naturalne zabawki,

- ich szeroki wybór pozwala łatwo dobrać odpowiedni model do rasy psa,

- w zależności od modelu posiadają specjalne miejsce na schowanie przekąski, 

- gumowe zabawki  dla psa są skuteczne przy usuwaniu kamienia nazębnego i jednocześnie są delikatne dla dziąseł,

- łatwo można je utrzymać w czystości.

Gumowe zabawki dla psa

Masz bardzo energicznego psa, który lubi zabawę, aportowanie, szarpanie i podgryzanie i chcesz podarować mu zabawkę, która będzie bardzo wytrzymała i jednocześnie zapewni mu wiele radości. Polecamy wybrać zabawki gumowe dla psa, które są wykonane z twardej gumy bez użycia toksycznego lateksu. W zależności od potrzeb można zdecydować się na gumową zabawkę dla psa, która będzie miała w środku piszczałkę. Wasz pupil będzie miał większą satysfakcję, dzięki wydawanym przez nią dźwiękom, pobudzającym psa i zachęcającym do większego wysiłku fizycznego. 

Zabawki dla psa - gumowe

Zabawki gumowe dla psa pomagają również w momencie ząbkowania u szczeniąt. Twój pies może próbować podgryzać Twoją dłoń, co z czasem może stać się bardzo bolesne. Niektóre czworonogi w tym okresie niszczą meble, buty i wiele innych łatwo dostępnych rzeczy. Dlatego wybór nawet kilku gumowych zabawek dla psa z pewnością pomoże uratować wszystkie domowe rzeczy przed zniszczeniem. Inną propozycją są piłki na smakołyki dla psa, do których można włożyć ulubione przysmaki. Ta opcja sprawdzi się wśród psów, które jedzą łapczywie i chcemy je trochę spowolnić. Gdy pupil dostanie się do środka, będzie czekała na niego pyszna nagroda. Gumowe piłeczki można w łatwy sposób oczyścić, dlatego można umieszczać w niej oprócz suchej karmy, także mokre przysmaki jak pasztet czy inne pasty.

Gumowe zabawki dla psa do domu i ogrodu

Dla prawidłowego funkcjonowania psa konieczne jest zapewnienie mu codziennej aktywności, zarówno w domu jak i poza nim. Tak istotne dla załatwienia potrzeb fizjologicznych spacery, to nie wszystko. Aby pupil się nie nudził zarówno w domu jak i w ogrodzie, warto dać mu do zabawki gumowe zabawki dla psów. Tego typu zabawki cechują się sporą wytrzymałością na gryzienie, ale również dostępne są w wielu rozmiarach i kształtach. Piłka na smakołyki dla psa, zabawki piszczące, do aportowania to tylko jedne z wielu. Jeśli nasz pupil uwielbia szarpaki, odpowiednia będzie dla psa piłka na sznurku

Piszczące gumowe zabawki dla psa

Do aportowania, rzucania, gumowa zabawka dla psa do gryzienia na pewno się spodoba pupilowi. Wykonana z niezwykle trwałego materiału jest bezpieczna dla psa, nietoksyczna, a przy tym zapewni zabawę na długi czas.