Aktywne filtry

Zabawki treningowe dla psów

Dużą popularnością cieszą się zabawki, które pomagają w trenowaniu psów i jednocześnie wpływają pozytywnie na ich inteligencję. Zabawki treningowe dla psów wcale nie muszą być nudne, wręcz przeciwnie zapewniają podwójną radość pupilowi. Psy to zwierzęta, które lubią się uczyć i potrzebują stymulacji umysłowej, dlatego można mu ją zapewnić poprzez zabawę. Wspólna zabawa zwiększa płynącą między wami więź. Jeśli dodatkowo podarujesz mu ciekawe zabawki i zapewnisz różnorodną aktywność, tym bardziej będzie zadowolony ze wspólnego czasu spędzonego razem. 

Zabawki treningowe dla psa w sklepie Ubierzpupila.pl

W naszym sklepie Ubierzpupila.pl znajduje się szeroki wybór zabawek treningowych, które pomogą w rozwoju piesków już od ich najmłodszych lat. Można u nas znaleźć gryzaki, piłki, sznurki i szarpaki, zabawki na przysmaki oraz zestawy sportowe takie jak tory, przeszkody, które pomagają w nauczeniu psa odpowiedniej dyscypliny. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wykonane z najwyższej jakości materiałów i są przede wszystkim trwałe. Dzięki temu możesz się ich użytkowaniem cieszyć przez wiele lat. Podczas indywidualnej konsultacji pomagamy w wyborze odpowiednich zabawek treningowych dla psa pod względem jego wieku, wielkości, rasy i umiejętności. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz gwarantujemy szybką dostawę zamówionych produktów. Poznaj nasze produkty!

Zabawka treningowa dla psa - najważniejsze zalety

Psy mają swoje naturalne potrzeby takie jak gryzienie, lizanie i węszenie. Aby Twój pupil czuł się dobrze, trzeba je zaspokoić. Najlepszym na to sposobem będzie podarowanie mu zabawek, które spełnią jego oczekiwania. Pies powinien być posłuszny oraz zdyscyplinowany, a zabawki treningowe dla psa pomogą w tym zadaniu, ponieważ:

  • pomagają wzbudzić u psa zainteresowanie, 
  • koncentrują psa na jednej czynności,
  • zabawki z niespodzianką w środku w postaci jego ulubionej karmy są dla niego nagrodą za wykonane zadania, 
  • są jednocześnie zabawą poprzez ćwiczenia, 
  • zapewniają więcej ruchu i dzięki temu dbamy o zdrowie fizyczne czworonożnych pupili.

Treningi i szkolenia dla psów

Szkolenie psa ma wiele zalet, nie musisz jednak zapisywać go na prywatne treningi. Dzięki specjalnym zabawkom możesz trenować swojego pupila samodzielnie w domu. Aktywność fizyczna to jedna z ważnych potrzeb, które należy u swojego psa zaspokoić. Oprócz tego ważne jest również węszenie, łapanie, bieganie. Ważna jest jednak aktywność umysłowa, dzięki której psy mogą porozumieć się ze swoim właścicielem. Psa należy nauczyć reagowania na komendy już od szczenięcych lat. Pomocne w szkoleniach będą zabawki treningowe dla psa na inteligencję takie jak Trixie, które pomagają zachować zdrowie i wyostrzają zmysły, jak również frisbee dla psów.

Zabawki dla psa chihuahua

W naszym asortymencie nie zabrakło też produktów dla mniejszych ras takich jak yorki, maltańczyki czy ratlerki. Przy wyborze odpowiedniej wyprawki dla swojego pupila, należy zwrócić uwagę na to, aby już od najmłodszych lat wyćwiczyć w nim pewne zasady i przyzwyczajenia. Ciekawą propozycją zabawki treningowej dla psa jest kong. Skacząca zabawka pomaga wzbudzić u psa instynkt myśliwski, a dzięki gumowej budowie jest niezniszczalna i można z niej korzystać przez wiele lat. Zapraszamy!