Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Frisbee dla psów

Wśród uwielbianych przez psy zabawek znalazła się zabawka do rzucania i przynoszenia - frisbee. Bieganie i łapanie dysku rzucanego przez właściciela przynosi pupilowi ogromną radość. Zabawa polega głównie na tym, że posyłamy talerzyk w powietrze na odpowiednią odległość i wysokość tak, aby pies mógł go dogonić, złapać i przynieść do ponownego rzucenia. Frisbee dla psa można powiedzieć, że jest pewną dyscypliną sportu, która buduje więź między właścicielem i jego pupilem. 

Frisbee dla psa w sklepie Ubierzpupila.pl

Zarówno wspólne zabawy jak i treningi są nie tylko znakomitą zabawą, ale również czasem, który pozwala wzmocnić relację łączącą właściciela z pupilem. Dzięki produktom, które można znaleźć w sklepie Ubierzpupila.pl zadbasz również o kondycję swoją i swojego zwierzaka. W naszym sklepie można znaleźć profesjonalne frisbee dla psa, które będzie służyło Wam podczas codziennych spacerów. W naszym sklepie znajdziesz wiele różnorodnych modeli, które różnią się pod względem właściwości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą akcesoriów, wśród których znajdziesz produkty idealne dla Twojego pupila. W razie jakichkolwiek pytań nasz zespół chętnie pomoże i doradzi. 

Frisbee dla psa - najważniejsze zalety

Wybór frisbee dla psa należy dobrze przemyśleć, ponieważ musi być on odpowiednio dopasowany do jego wzrostu i umiejętności, tak aby zabawa sprawiała mu więcej radości i nie była dla niego żadnym problemem. Do najważniejszych zalet frisbee zaliczamy:

- frisbee dla psów to zabawka zarówno dla pupila jak i jego właściciela, 

- frisbee jest małe i można go wszędzie ze sobą zabrać, 

- dysk dla psa jest tanią i bardzo wytrzymałą zabawką, 

- frisbee jest lekkie i można nim z łatwością rzucać, 

- wykonane z bezpiecznego materiału plastiku lub gumy. 

Profesjonalne frisbee dla psa

Ponadto dyski dla psów mogą się różnić od siebie średnicą, wagą i twardością. Warto pamiętać, że modele dla psów różnią się od frisbee przeznaczonych dla ludzi głównie wagą i wyważeniem. Wybierając odpowiednie frisbee dla psa, postaraj się zwrócić uwagę na to, aby było wykonane z odpowiednich materiałów. Warto wiedzieć, że zbyt duże tarcze będą nieporęczne dla szczeniaków i mniejszych raz. Dostępne w naszym sklepie modele są miękkie, elastyczne i wygodne, dzięki temu zabawa jest dużo bardziej przyjemna. Wraz z nauką i treningami i nauką, frissbe może stać się dla Twojego pupila ogromną przyjemnością.

Frisbee dla psa - Trixie

Bardzo miękkie frisbee dla psa Trixie wykorzystuje się głównie podczas nauki przyciągania zwłaszcza u psów, które nie mają jeszcze zaufania. Frisbee Trixie jest lekkie i można nimi wykonywać dalekie i prawidłowe rzuty. Natomiast twardsze modele frisbee są cięższe, ale za to dużo bardziej wytrzymałe. Tego typu dyski są przede wszystkim używane na zawodach dog frisbee. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem oraz do obejrzenia wszystkich produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym!

Wytrzymałe frisbee dla psa dużego

Zabawa frisbee dla psów to świetna rozrywka dla pupili wszystkich ras, bez rozgraniczeń wagowych. Zarówno małe psy typu york jak i większe mogą doskonale bawić się gumowym frisbee dla psa. Na pewno w przypadku psów większych gabarytów warto mieć na uwadze, aby wytrzymałe frisbee dla psa było wykonane z dobrej jakości komponentów - dzięki temu zabawka nie ulegnie zniszczeniu w krótkim czasie. W naszym sklepie kupisz wytrzymałe frisbee dla psa które zabierzesz na spacer jak i na wakacje. Sprawdź naszą ofertę!

Frisbee - aport dla psa: zabawka i trening w jednym

Zabawa z pupilem i trening w jednym? To najlepsza sposób aktywnego spędzania czasu ze swoim pupilem. Aportowanie to jedna z bardziej lubianych przez psy zabawy. Nie tylko wymaga koncentracji, ale również pomaga rozładować energię pupila. Mimo, że pozornie aportowanie wydaje się proste, trzeba psa najpierw tego typu zabawy nauczyć. Przede wszystkim reakcji na odpowiednią komendę, której celem jest gonienie np. zabawki, a następnie jego podniesienie i przyniesienie opiekunowi. 

Za aport dla psa mogą służyć piłeczki, ale również dysk, zwanym również frizbi dla psa. Gdzie kupić frisbee i inne zabawki, którymi można uczyć psa aportować? Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta!

Frisbee dla psa a zabawy ze szczeniakiem

Zabawy z psem na świeżym powietrzu to nie tylko codzienny obowiązek właściciela, ale również świetny sposób na zbudowanie i wzmocnienie więzi z pupilem. Nie inaczej jest w przypadku szczeniąt i młodych psów, które trzeba dopiero nauczyć “dobrych manier”, socjalizować i nauczyć podstawowych komend i posłuszeństwa. Frizbi dla psa to świetna zabawa również dla młodych psów, które w jej trakcie mają okazję nie tylko dobrze się bawić, ale również nauczyć się pożądanych zachowań. Zabawa z użyciem frisbee dla psa to może być również początek przygody z treningami z pupilem.

Niezniszczalne frizbi dla psa

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór wytrzymałych frizbi dla psa, które dadzą radę zarówno podczas spokojnych zabaw z pupilem jak i długich szaleństw na świeżym powietrzu. Wszystkie dostępne w naszym sklepie aporty dla psów przeznaczone są do użytku przez czworonogi w sposób bezpieczny. Frizbi dla psów, które mogą Państwo u nas kupić cechują się wysoką wytrzymałością dzięki czemu posłużą przez długi czas. W swojej ofercie posiadamy dyski dla psów, które można dobrać do gabarytów pupila. Posiadamy zarówno frisbee dla dużych psów jak i całkiem małych; piesków rasowych oraz kundelków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą trwałych frizbi dla psa.

Frisbee dla psa - poznaj naszą ofertę

Trixie Frisbee dysk z gumy

Trixie rzutka dla psa Dog Activity

Trixie Frisbee Dysk Dog

Przeczytaj również:

Frisbee dla psa - ulubiona zabawka czworonoga

Kot czy pies?