Aktywne filtry

Szelki dla psów

W naszym sklepie znajdziesz szelki dla dużego psa, szelki dla małego psa, a także szelki dla średniego psa. Cechuje je nowoczesny design, solidne wykonanie i bezpieczeństwo. Jakie szelki dla psa wybrać? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego Ubierzpupila.pl. Jesteśmy przekonani, że każdy opiekun czworonoga znajdzie u nas najlepsze szelki dla psa!

Szelki dla psa w sklepie Ubierzpupila.pl

Dobre szelki dla psa powinny być wykonane z wytrzymałych materiałów, odpowiednio dopasowane do klatki piersiowej psa oraz jego potrzeb. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości designerskie szelki dla psa o różnych krojach i cechach. Klasyczne szelki spacerowe dla psa step-in to dość popularny model o wąskich szelkach, który idealnie sprawdzi się w przypadku małych ras. Dla psów o mocnej budowie polecamy szelki norweskie dla psa lub typu guard, które są łatwe w zakładaniu i zapewniają odpowiedni komfort noszenia dzięki odpowiedniej konstrukcji. Mamy również szelki dla psa zapinane z przodu, które świetnie sprawdzą się jako szelki do nauki chodzenia dla psa, który ma tendencję do ciągnięcia na smyczy. Jeżeli nie wiesz które szelki będą odpowiednie dla Twojego psa, skorzystaj z profesjonalnej pomocy naszych pracowników. Zapewniamy duży wybór, szybką dostawę i produkty najwyższej jakości!

Szelki dla psa - najważniejsze zalety

Jeszcze do niedawna, opiekunowie psów najczęściej wybierali obroże. Dziś coraz częstszym wyborem są szelki dla psaSzelki skórzane dla psa nadające niezwykłej elegancji, miękkie szelki dla psa podszyte neoprenem, które nie obcierają czy szelki dla psa o unikatowych wzorach. Wybór jest ogromny! Jakie są ich zalety? Najważniejsze z nich to:

  • zapobiegają urazom krtani,
  • umożliwiają swobodną zabawę,
  • rozkładają siłę szarpnięcia wzdłuż kręgosłupa,
  • uniemożliwiają oswobodzenie się,
  • zapobiegają ciągnięciu w trakcie spacerów,
  • ułatwiają przewożenie psa w samochodzie.

Szelki dla dużego i małego psa

Od teraz nie musisz obawiać się o szarpanie i ryzyko ucieczki kiedy wychodzisz na spacer ze swoim czworonożnym pupilkiem. Akcesoria spacerowe dla psa dostępne w naszym sklepie wykonane są z trwałych i mocnych materiałów. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne szelki dla psa wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ponadto zadbaliśmy o to, aby każdy znalazł odpowiednie szelki swojego pupila. Posiadamy nawet szelki dla psa XXS, które zapewnią bezpieczeństwo szczeniakom oraz mniejszym rasom. U nas znajdziesz także szelki sportowe dla psa typu sled, które możesz wykorzystać jako szelki do biegania dla psa przy rowerze. Wszystkie nasze produkty są maksymalnie komfortowe dla czworonogów.

Jakie szelki dla psa?

Chcąc zapewnić swojemu pupilowi wygodę w czasie codziennych spacerów, zadbaj o to, aby szelki dla psa były odpowiednio dopasowane. Nie istnieje uniwersalny model, który zaspokoi potrzeby każdego psa. Inne będą szelki dla psa maltańczyka a jeszcze inne szelki dla psa dużego i silnego jak np. berneński pies pasterski. Decyzję musisz podjąć Ty i Twój pies. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem naszego sklepu!