Aktywne filtry

Szelki regulowane dla psów

Szelki dla psa regulowane

Regulowane szelki dla psa to świetna alternatywa dla obroży. Są częstym wyborem wśród klientów, posiadających szczeniaki. Dzięki możliwości zmiany rozmiaru szelek, można je w każdej chwili dostosować do zwiększających się rozmiarów i masy psa. W jaki sposób można regulować wielkość szelek? Za pomocą klamer, przez które przewleczony jest materiał. Już jednym ruchem można zwiększyć lub zmniejszyć ich rozmiar. Dlatego też wiele modeli szelek regulowanych dla psa dostępnych w naszym sklepie ma uniwersalny rozmiar. Oznacza to, że często raz zakupione szelki posłużą psu w każdym wieku! Od szczeniaka, aż do wieku dorosłego. To też świetny pomysł, jeśli jesteś właścicielem kilku psów i nie wyprowadzasz ich jednocześnie. Jedne, regulowane szelki dla psa mogą być używane przez kilka różnych zwierząt. To zdecydowanie oszczędność pieniędzy, które można zainwestować np. w pyszne smaczki czy ubranka dla psów.

Regulowane szelki dla psa – jakie mają zalety?

Szelki regulowane dla psa to przede wszystkim wygoda dla samego użytkownika, czyli Twojego pupila. Ty również dzięki nim zyskujesz – możesz cieszyć się spokojnym spacerem, bez ciągnącego czy duszącego się od obroży psa (gdy np. cierpi na choroby tchawicy). 

  • odporne na zmienne i niekorzystne warunki atmosferyczne,
  • dzięki szerokiemu zakresowi regulacji mogą służyć psu w każdym wieku,
  • dostępne w wielu modelach, mających różne przeznaczenie ( Guard, typ Norweski, Easy walk, step in…),
  • rosną razem z Twoim pupilem, dzięki regulacji nawet na trzech płaszczyznach,
  • dostępne w wielu wariantach kolorystycznych,
  • nie krępują ruchów,
  • szelki regulowane dla psa to świetna alternatywa dla obroży, w przypadku gdy nie chcesz lub nie możesz zakładać jej swojemu pupilowi. Gwałtowne szarpnięcie smyczy może sprawić zwierzęciu ból, a nawet być niebezpieczne. Szelki niwelują ten problem.

Kiedy kupić szelki regulowane dla psa?

Miękki i szybkoschnący materiał to podstawa dobrze dobranych szelek. Niemniej ważna jest również szerokość ich taśm, która powinna być dostosowana do wielkości i wagi pupila. Te cienkie mogą się boleśnie wżynać i obcierać psy o większych gabarytach. Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze szelek regulowanych dla psa? Przede wszystkim na ich rozmiar! W naszym asortymencie znajdziesz wiele różnych modeli szelek, o różnym zakresie regulacji. Jednak podstawą ich doboru jest zmierzenie psu obwodu szyi oraz klatki piersiowej w najszerszym miejscu. Dzięki temu będziesz mógł porównać wymiary z tabelą rozmiarów konkretnego producenta szelek regulowanych dla psa i dobrać je jak najlepiej!

Nie jesteś pewien, jakie szelki regulowane dla psa wybrać? Wybór szelek dla psa jest dla Ciebie zbyt skomplikowany? Wahasz się pomiędzy różnymi modelami i nie wiesz co wybrać? Śmiało skontaktuj się z nami! Doradzimy Ci i pomożemy dobrać model idealny dla Twojego pupila. Chętnie doradzimy i podzielimy się naszą wiedzą i wskażemy które akcesoria na spacer z psem będą najodpowiedniejsze.

Obroża dla psa - komfort i bezpieczeństwo pupila