Aktywne filtry

Smycze przepinane dla psów

Smycze przepinane dla psa w ofercie Ubierzpupila.pl

Wiemy, jak ważnym aspektem jest dla każdego czworonoga swoboda i poczucie wolności. Dlatego też zadbaliśmy o to, aby w ofercie ubierz.pupila.pl zawsze był duży wybór smyczy przepinanych. Co to takiego? To świetne rozwiązanie dla wszystkich ciekawskich czworonogów, lubiących odkrywać nowe miejsca. Takich, których wszędzie pełno i podczas spaceru nie przepuszczą żadnej okazji do powąchania czy z spenetrowania nowego, nieznanego terenu. Smycz przepinana pozwala na regulowanie jej długości w każdym momencie spaceru. Masz więc realny wpływ na to, kiedy dajesz swojemu psu więcej swobody a kiedy wolisz aby trzymał się blisko Twojej nogi. Smycz dla psa przepinana jest dostępna w wielu długościach oraz szerokościach. Wszystko po to, abyś mógł dobrać idealny model dla swojego pupila. Można ją wydłużyć lub skrócić w dowolnym momencie za pomocą karabińczyka. Większość dostępnych u nas modeli charakteryzuje możliwość trzystopniowej regulacji smyczy.

Smycz przepinana – największe zalety

Smycz przepinana różni się od tej klasycznej możliwością regulacji. Jest to model bardzo lubiany przez psy, które dzięki niej mają większą swobodę ruchu. To jednak nie wszystkie zalety smyczy regulowanych. Co jeszcze je wyróżnia?

  • wygoda użytkowania. Jednym ruchem i w dowolnym momencie możesz zmienić długość smyczy,
  • duży wybór wzorów i kolorów, jak również szerokości i długości smyczy przepinanych,
  • pozwala utrzymać swojego psa blisko nogi, kiedy znajduje się on np. przy ruchliwej ulicy lub zbliża się do innego psa, który wygląda mało przyjaźnie,
  • wiele modeli ma opcję rozgałęzienia, która pozwala na jednoczesne prowadzenie na smyczy więcej niż jednego psa na raz.

Smycz przepinana – jak działa i kiedy po nią sięgnąć?

Twój pies całkiem nieźle opanował już sztukę chodzenia na luźnej smyczy? Są miejsca na waszej spacerowej w trasie, gdzie chciałbyś dać mu trochę swobody? Smycz przepinana 3m lub dłuższa, to idealny wybór! Sięgnij po nią również wtedy, kiedy chcesz nosić smycz na ramieniu, lub kiedy często miewasz zajęte ręce. Chciałbyś wyprowadzać na spacer dwa psy jednocześnie na jednej smyczy? Smycz przepinana będzie dla ciebie najodpowiedniejsza. Wiele z dostępnych u nas modeli ma opcję przypięcia do niej dwóch psów. To ogromna wygoda, oszczędność czasu na wyprowadzanie dwóch pupili osobno i oszczędność pieniędzy.

Smycz przepinana – jak działa? To proste! Każdy z dostępnych modeli jest wyposażony w przepięcia (zazwyczaj 3). To nic innego, jak metalowe uchwyty zamocowane na taśmie. Dodatkowo smycz przepinaną wyróżniają 2 karabińczyki. Jeden z nich służy do przypięcia go do obroży (jak standardowa, miejska smycz), drugi zaś do zaczepienia na taśmie. Prawda, że proste? To Ty decydujesz jak długa będzie smycz Twojego psa i w domu wolnym momencie możesz tę długość zmienić.