Aktywne filtry

Smycze flexi dla psów

Smycze flexi w asortymencie Ubierzpupila.pl

Smycz flexi – co kryje się pod tą nazwą? Choć może brzmieć ona tajemniczo, jest to po prostu zwijana smycz automatyczna. Uwielbiana przez właścicieli pupili, a jeszcze bardziej przez nich samych. Jej użytkowanie niesie za sobą wiele zalet. Dlatego też nie mogło zabraknąć smycz flexi w naszym asortymencie. Zadbaliśmy o to, byś mógł zaopatrzyć się w nią niezależnie od tego, jakiej rasy jest Twój pies. Smycz dla psa flexi nadaje się dla pupili każdego rozmiaru, wagi oraz wieku. Ważne jednak, by ją odpowiednio dostosować. Do wyboru są dwa rodzaje materiału: linka lub taśma. Ponadto możesz przebierać w długościach (smycz flexi 5m, 8m, 10m, a nawet 20m!), wzorach oraz dodatkowych udogodnieniach (pojemnik na woreczki, odblaski…). Zadbaj o bezpieczeństwo, wygodę i satysfakcję ze spacerów dla Ciebie i Twojego kompana na czterech łapach. Smycz typu flexi z pewnością może Ci w tym pomóc. Sprawdź również nasze pozostałe propozycje na smycze dla psa

Smycz flexi i jej najważniejsze zalety

Rozwijany mechanizm smyczy pozwala psu na kontrolowaną swobodę. To Ty decydujesz, jak długa będzie taśma w danym momencie – kiedy pies może odejść na maksymalną odległość, a kiedy należy skrócić dystans smyczy flexi. Jakie zalety wynikają z użytkowania smyczy automatycznej?

- maksymalne bezpieczeństwo i kontrola nad pupilem,

- smycz rozwijana ma możliwość dopasowania jej długości do zachowania psa i ewentualnych zagrożeń na trasie spaceru,

- w razie nagłego pojawienia się niebezpieczeństwa, istnieje możliwość natychmiastowej blokady smyczy automatycznej,

smycz flexi dostępna jest w wielu wariantach, długościach, rodzajach i z wieloma udogodnieniami,

- smycz dla psa flexi posiada opcję zamontowania pojemnika na woreczki na psie odchody - to wygodne rozwiązanie dla każdego właściciela psa,

- dzięki automatycznemu mechanizmowi nie musisz martwić się o plątanie się smyczy rozwijanej między nogami, tak jak to bywa w przypadku klasycznej smyczy bez mechanizmu flexi,

- w przeciwieństwie do standardowej opcji, smycz flexi nie ogranicza się do jednej długości. 

Dla jakiego psa smycz automatyczna?

Jeśli szukasz uniwersalnej smyczy, która łączy w sobie wiele funkcji, jest wygodna i na jej widok Twój pies będzie merdał ogonem, wybierz smycz flexi 5 m lub dłuższą.. Dostępność w trzech wielkościach: S, M, L sprawia, że tego typu smycz automatyczna nadaje się dla każdego czworonoga – już od wieku szczenięcego. Smycz automatyczna dla dużego psa również sprawdzi się świetnie u psów większych gabarytów, wystarczy dobrać mocniejszą taśmę w smyczy.. Jak odpowiednio dobrać idealny model smyczy flexy? Zawsze kieruj się opisem producenta, porównuj wagę i wielkość psa, jak również zwróć uwagę na jego temperament. Oferowane przez nas smycze flexy cechuje dobra jakość, dokładne wykończenie i dbałość o detale. Wiemy, jak ważny jest wybór odpowiedniej smyczy dla psa. W końcu gadżet ten będzie towarzyszyć Ci codziennie! Dlatego też staramy się, byś miał duży wybór i stale poszerzamy nasz asortyment smyczy dla psa flexi. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo z naszej strony. 

Smycz flexy dla szczeniaka i młodego psa

Podczas kompletowania wyprawki dla szczeniaka konieczne jest również zaopatrzenie się w dobrej jakości szelki dla psa oraz smycz. Smycz automatyczna flexi jest jedną ze smyczy najchętniej wybieranych dla szczeniaków nie bez powodu. Smycz zwijana daje psu wrażenie wolności, ale również sporo możliwości węszenia. Właściciel ma również możliwość panowania nad psem i zablokowania smyczy w przypadku zagrożenia. Jeśli nasz pupil dopiero uczy się chodzić na luźnej smyczy, smycz automatyczna flexi może być pomocna w nauce. Wystarczy zablokować mechanizm zwijania taśmy lub sznurka i w ten sposób uczyć pupila chodzenia. 

Flexi smycze dla dużego psa

Smycze automatyczne flexi wydawać by się mogło, że nadają się wyłącznie dla psów mniejszych rozmiarów. Nic bardziej mylnego. Ta niepozorna automatyczna smycz dla psa, jeśli jej typ jest odpowiednio dobrany do wagi psa, nadaje się również dla psiaków dużych. Nie ma obaw, że taśma lub linka w smyczy flexi ulegnie uszkodzeniu. Specjalnie dobrane i wzmocnione taśmy w smyczy automatycznej flexi nie powodują zagrożenia, iż pupil się z niej zerwie lub nie będzie możliwości blokady smyczy. Smycz flexi taśma dzięki swoim wzmocnieniom i odpowiedniej grubości świetnie nadaje się na spacery z psem nawet raz olbrzymich. W sklepie Ubierzpupila.pl oferujemy bogaty wybór flexy smycz z którymi każdy spacer z psem będzie przyjemnością zarówno dla czworonoga jak i dla jego właściciela. W ofercie sklepu dostępne jest:

smycz automatyczna dla dużego psa

- dla psów mniejszych ras: smycz automatyczna 8 m

- lub również smycz automatyczna 10 m

smycz flexi 5 m pod postacią taśmy lub sznurka, 

- smycz flexi xs dla psów małych ras.

Nie wiesz które smycze flexi dla psa będą najbardziej odpowiednie? Skontaktuj się z nami - z przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszystkie pytania.

Przeczytaj również nasz wpis na blogu i dowiedz się jak dobrać odpowiednią obrożę dla psa:

Obroża dla psa - komfort i bezpieczeństwo pupila

Jak bawić się z psem