Smycze Flexi

Aktywne filtry

Smycze flexi w asortymencie Ubierzpupila.pl

Smycz flexi – co kryje się pod tą nazwą? Choć może brzmieć ona tajemniczo, jest to po prostu zwijana smycz automatyczna. Uwielbiana przez właścicieli pupili, a jeszcze bardziej przez nich samych. Jej użytkowanie niesie za sobą wiele zalet. Dlatego też nie mogło zabraknąć smycz flexi w naszym asortymencie. Zadbaliśmy o to, byś mógł zaopatrzyć się w nią niezależnie od tego, jakiej rasy jest Twój pies. Smycz dla psa flexi nadaje się dla pupili każdego rozmiaru, wagi oraz wieku. Ważne jednak, by ją odpowiednio dostosować. Do wyboru są dwa rodzaje materiału: linka lub taśma. Ponadto możesz przebierać w długościach (smycz flexi 5m, 8m, 10m, a nawet 20m!), wzorach oraz dodatkowych udogodnieniach (pojemnik na woreczki, odblaski…). Zadbaj o bezpieczeństwo, wygodę i satysfakcję ze spacerów dla Ciebie i Twojego kompana na czterech łapach. Smycz typu flexi z pewnością może Ci w tym pomóc.

Smycz flexi i jej najważniejsze zalety

Rozwijany mechanizm smyczy pozwala psu na kontrolowaną swobodę. To Ty decydujesz, jak długa będzie taśma w danym momencie – kiedy pies może odejść na maksymalną odległość, a kiedy należy skrócić dystans smyczy flexi. Jakie zalety wynikają z użytkowania smyczy automatycznej?

  • maksymalne bezpieczeństwo i kontrola nad pupilem,
  • możliwość dopasowania długości smyczy do zachowania psa Szczecinek warunków, zagrożeń i otoczenia,
  • w razie nagłego pojawienia się niebezpieczeństwa, istnieje możliwość natychmiastowej blokady smyczy,
  • smycz flexi dostępna jest w wielu wariantach, długościach, rodzajach i z wieloma udogodnieniami,
  • opcje z zamontowanym pojemnikiem na woreczki na psie odchody, to wygodne rozwiązanie dla każdego właściciela psa,
  • dzięki automatycznemu mechanizmowi nie musisz martwić się o plątanie się smyczy między nogami,
  • w przeciwieństwie do standardowej opcji, smycz flexi nie ogranicza się do jednej długości. 

Dla jakiego psa smycz automatyczna?

Jeśli szukasz uniwersalnej smyczy, która łączy w sobie wiele funkcji, jest wygodna i na jej widok Twój pies będzie merdał ogonem, wybierz smycz flexi. Dostępność w trzech wielkościach: S, M, L sprawia, że nadaje się dla każdego czworonoga – już od wieku szczenięcego. Smycz automatyczna dla dużego psa również sprawdzi się świetnie. Jak odpowiednio dobrać idealny model? Zawsze kieruj się opisem producenta, porównuj wagę i wielkość psa, jak również zwróć uwagę na jego temperament. Oferowane przez nas smycze flexi cechuje dobra jakość, dokładne wykończenie i dbałość o detale. Wiemy, jak ważny jest wybór odpowiedniej smyczy dla psa. W końcu gadżet ten będzie towarzyszyć Ci codziennie! Dlatego też staramy się, byś miał duży wybór i stale poszerzamy nasz asortyment smyczy dla psa flexi. W razie jakichkolwiek wątpliwości, zawsze możesz liczyć na fachowe doradztwo z naszej strony.