Aktywne filtry

Obroże świecące dla psów

Świecąca obroża dla psa z asortymentu Ubierzpupila.pl

Świecące obroże dla psa to nie tylko ciekawy gadżet czy oryginalna fanaberia. To doskonały sposób na zwiększenie bezpieczeństwa i łatwiejsze odnalezienie Twojego psa w ciemnościach i niesprzyjających warunkach. Wyposażenie pupila w elementy odblaskowe i świecące dadzą Ci komfort psychiczny, że zadbałeś o ochronę swojego zwierzaka. W razie ucieczki, zerwania się ze smyczy, pogodni za innym psem czy zwierzyną, Twój pies będzie widoczny nawet z daleka. Wiele obroży świecących dla psów z oferty Ubierzpupila.pl jest wodoodporna. Opcja ta zapewnia maksymalne bezpieczeństwo oraz widoczność nie tylko w ciemnościach, ale również podczas ulewy. Odporność na zmienne warunki atmosferyczne i niezawodność to ich zdecydowane zalety. Niezależnie od tego, jaki rodzaj świecącej obroży dla psa preferujesz, u nas odnajdziesz to, czego szukasz. Każda z nich sprawi, że Twój pupil będzie lepiej widoczny nie tylko dla Ciebie, ale również dla innych osób (np. kierowców czy rowerzystów).

Świecące obroże, ich cechy i zalety

Nadają się nie tylko na spacer po zmroku, ale również wszędzie tam, gdzie widoczność Twojego psa jest dla Ciebie priorytetem. Zabierasz psa na imprezę masową, bieg czy w miejsce, gdzie jest dużo innych psów? Spraw, żeby się wyróżniał i był łatwy w identyfikacji. Świecąca obroża dla psa zdecydowanie Ci to ułatwi! Jakie są jej zalety?

  • świetna podczas spacerów po zmierzchu, 
  • częstotliwości świecenia o różnych opcjach i natężeniu,
  • wiele świecących obroży dla psów ma opcję ekonomicznego i wygodnego ładowania poprzez USB,
  • oświetlają psu drogę i najbliższe otoczenie,
  • występują w dwóch opcjach: do stosowania jako obroża na co dzień lub jako wodoodporna linka z silikonu lub innego tworzywa, zakładana dodatkowo,
  • w większości widoczne nawet z odległości 500m,
  • wykonane z nylonu, silikonu i z tworzyw sztucznych są wytrzymałe i w wielu przypadkach wodoodporne.

Obroża LED dla psa – którą wybrać?

Świecące obroże dla psa mogą przybierać różne formy. Niektóre wyglądają jak standardowe, materiałowe obroże i mogą być stosowane dokładnie tak samo. Inne zaś przybierają formy linek z tworzyw sztucznych, które np. przycina się na odpowiednią długość. Zakłada się je jako drugą, dodatkową obrożę. Obroża LED dla psa o dużej mocy może oświetlać również teren dookoła psa. Sprawi to, że dostrzeżesz wszelkie nierówności terenu i dzięki niej zapewnisz bezpieczeństwo nie tylko swojemu psu, ale i sobie! Świecąca obroża dla psa to nie tylko opcja dla psów ciekawych świata, niepoprawnych odkrywców i uciekinierów. Gadżet ten sprawdzi się u psów w każdym wieku, o każdej rasie i temperamencie. Będzie też sporym ułatwieniem dla każdego właściciela czworonoga. Szukasz pewnego, wygodnego i ekonomicznego rozwiązania? Obroża LED dla psa USB sprawdzi się w tym temacie idealnie! Wybieraj wśród różnorodnych rodzajów modeli, spośród których każdy miłośnik psów znajdzie coś dla siebie!