Kagańce

Aktywne filtry

Chcesz wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa ludzi, jak również Twojego pupila? Kagańce dla psów doskonale się do tego nadają. Odpowiednio dobrany model zapewni bezpieczeństwo, nie wpływając na wygodę i dyskomfort psiaka. Sprawdź naszą bogatą ofertę różnorodnych kagańców i wybierz model idealny!

Kagańce dla psów z oferty Ubierzpupila.pl

Są jednym z niezbędnych akcesoriów, jakie powinien posiadać każdy właściciel czworonoga. Kagańce dla psów to często konieczność i sposób na rozwiązanie wielu problemów. Niezależnie od tego, jakiego modelu poszukujesz i dla jakiego psa, z pewnością znajdziesz w naszej ofercie coś odpowiedniego. Oferujemy kagańce dla psów wykonane z: materiału, plastiku, metalu czy skóry. Znajdziesz u nas modele klasyczne, fizjologiczne lub też te brachycefaliczne. Zadbaliśmy o dużą dostępność rodzajów, wielkości, jak również o zróżnicowanie cenowe. Z pewnością znajdziesz tu coś dla swojego pupila! Masz problem z wyborem? Nic nie szkodzi! Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać idealny kaganiec dla psa.

Kaganiec dla psa – najważniejsze zalety

Kaganiec dla psa zdecydowanie pełni funkcję ochronną – zarówno dla otoczenia, jak i dla samego pupila. Chroni go przed spożyciem zanieczyszczeń i wszystkiego tego, co mogłoby mu zaszkodzić. Może być używany doraźnie lub regularnie, jeśli zachodzi taka potrzeba. W takim wypadku warto dołożyć wszelkich starań, by wybrać wygodny i praktyczny kaganiec dla psa, by ten jak najmniej go odczuł. Jakie są zalety kagańca?

  • przydatny podczas wyjazdów, wizyt u weterynarza czy w komunikacji miejskiej, gdzie jego używanie jest obowiązkowe,
  • powstrzymują psa nie tylko przed pogryzieniem, ale również przed jedzeniem rzeczy nienadających się do spożycia (np. śmieci),
  • dostępny w wielu wariantach ( np. kaganiec fizjologiczny, będący przyjaznym i wygodnym dla psa rozwiązaniem, zapewniającym swobodę czy kaganiec brachycefaliczny, dostosowany do psów konkretnych ras),
  • można go łatwo dobrać, bez przymierzania go psu. Wystarczy kierować się wymiarami podanymi przez producenta i porównać je z tymi, jakie ma Twój pies.

Kaganiec brachycefaliczny – dla jakich psów?

Buldogi, mopsy, shih-tzu, pekińczyki czy boksery – to przedstawiciele ras brachycefalicznych. Budowa ich czaszki ma kwadratowy kształt, z krótką kufą. Uniemożliwia to noszenie klasycznego kagańca. Niezbędny jest tu kaganiec brachycefaliczny, który znajdziesz w naszej ofercie. Modele te wyróżniają się nietypowym wyglądem, wykonane zazwyczaj z poliestrowej tkaniny i siatki. Doskonale jednak spełniają swoją funkcję – chronią ludzi przed pogryzieniem, nie wyrządzając tym samym krzywdy i nie powodując dyskomfortu u zwierzęcia. Używanie kagańca dla psa nie zawsze jest obowiązkowe. Jest to jednak akcesorium, które warto mieć w swoim domu, by użyć go w razie potrzeby.