Aktywne filtry

Kagańce dla psów

Chcesz wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa ludzi, jak również Twojego pupila? Kagańce dla psów doskonale się do tego nadają. Odpowiednio dobrany model zapewni bezpieczeństwo, nie wpływając na wygodę i dyskomfort psiaka. Sprawdź naszą bogatą ofertę różnorodnych kagańców i wybierz model idealny!

Kagańce dla psów z oferty Ubierzpupila.pl

Są jednym z niezbędnych akcesoriów, jakie powinien posiadać każdy właściciel czworonoga. Kagańce dla psów to często konieczność i sposób na rozwiązanie wielu problemów. Niezależnie od tego, jakiego modelu poszukujesz i dla jakiego psa, z pewnością znajdziesz w naszej ofercie coś odpowiedniego. Oferujemy kagańce dla psów wykonane z: materiału, plastiku, metalu czy skóry. Znajdziesz u nas modele klasyczne, fizjologiczne lub też te brachycefaliczne. Zadbaliśmy o dużą dostępność rodzajów, wielkości, jak również o zróżnicowanie cenowe. Z pewnością znajdziesz tu coś dla swojego pupila! Masz problem z wyborem? Nic nie szkodzi! Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci wybrać idealny kaganiec dla psa.

Kaganiec dla psa – najważniejsze zalety

Kaganiec dla psa zdecydowanie pełni funkcję ochronną – zarówno dla otoczenia, jak i dla samego pupila. Chroni go przed spożyciem zanieczyszczeń i wszystkiego tego, co mogłoby mu zaszkodzić. Może być używany doraźnie lub regularnie, jeśli zachodzi taka potrzeba. W takim wypadku warto dołożyć wszelkich starań, by wybrać wygodny i praktyczny kaganiec dla psa, by ten jak najmniej go odczuł. Jakie są zalety kagańca?

  • przydatny podczas wyjazdów, wizyt u weterynarza czy w komunikacji miejskiej, gdzie jego używanie jest obowiązkowe,
  • powstrzymują psa nie tylko przed pogryzieniem, ale również przed jedzeniem rzeczy nienadających się do spożycia (np. śmieci),
  • dostępny w wielu wariantach ( np. kaganiec fizjologiczny, będący przyjaznym i wygodnym dla psa rozwiązaniem, zapewniającym swobodę czy kaganiec brachycefaliczny, dostosowany do psów konkretnych ras),
  • można go łatwo dobrać, bez przymierzania go psu. Wystarczy kierować się wymiarami podanymi przez producenta i porównać je z tymi, jakie ma Twój pies.

Kaganiec brachycefaliczny – dla jakich psów?

Buldogi, mopsy, shih-tzu, pekińczyki czy boksery – to przedstawiciele ras brachycefalicznych. Budowa ich czaszki ma kwadratowy kształt, z krótką kufą. Uniemożliwia to noszenie klasycznego kagańca. Niezbędny jest tu kaganiec brachycefaliczny, który znajdziesz w naszej ofercie. Modele te wyróżniają się nietypowym wyglądem, wykonane zazwyczaj z poliestrowej tkaniny i siatki. Doskonale jednak spełniają swoją funkcję – chronią ludzi przed pogryzieniem, nie wyrządzając tym samym krzywdy i nie powodując dyskomfortu u zwierzęcia. Używanie kagańca dla psa nie zawsze jest obowiązkowe. Jest to jednak akcesorium, które warto mieć w swoim domu, by użyć go w razie potrzeby.