Aktywne filtry

Transportery dla psów

Trudno wyobrazić sobie bez nich funkcjonowanie. Nie tylko dla psów, które często podróżują ze swoimi właścicielami. Transportery dla psów bywają niezbędne również w wielu innych przypadkach. Polecane dla psów wszystkich ras, przydatne niejednokrotnie w najmniej oczekiwanych momentach. Sprawdź naszą ofertę transporterów dla dużych psów i tych mniejszych i wybierz ten najlepszy dla swojego psa.

Transporter dla psa z oferty Ubierzpupila.pl

Co możesz znaleźć w naszej ofercie transporterów dla psów? Zdecydowanie pełen wachlarz zróżnicowanych produktów, wśród których z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Oferujemy klasyczne transportery dla psów wykonane z tworzywa, zamykane na metalowe drzwiczki, jak również transportery – klatki. To jednak nie wszystko, co znajdziesz w naszym asortymencie. Jest w nim również torba transportowa dla psa typu kojec, plecaki czy torby na kółkach. Twój pupil uwielbia rowerowe przejażdżki? Chcesz, by podróżował z tobą bezpiecznie, bez obaw, że stanie mu się krzywda lub wypadnie z koszyka? Nasz transporter dla psa na rower w formie kosza zdecydowanie zapewni mu odpowiednie warunki do podróży. Zabezpieczone specjalną, wysoką siatką dają pewność, że twój pupil będzie podróżował bezpiecznie i dojedziecie wszędzie tam, gdzie tylko macie ochotę!.

Transportery dla psów i ich najważniejsze zalety

Przydatne w samochodzie, w autobusie, w samolocie czy podczas wizyt u weterynarza. Dają psu poczucie bezpieczeństwa, uspokajają i pozwalają dotrzeć do celu bez szwanku. Jakie są pozostałe zalety transportera dla psa?

- pozwala na szybki i bezpieczny transport Twojego pupila z punktu A do punktu B, 

- transportery dla psów z naszej oferty dostępne są w wielu rodzajach. Tak, aby każdy właściciel czworonogów mógł dobrać odpowiednią wersję i wielkość dla swojego pupila,

- wiele modeli transporterów dla psów ma możliwość przymocowania ich w samochodzie (np. w bagażniku czy na siedzeniu pasażera),

- mają klasyczny, modny design,

- wyłożone ulubionym kocykiem pozwala psu na uspokojenie się i odpoczynek w transporterze, niczym w domu,

- transporter dla małego psa w formie torby czy plecaka to wygoda użytkowania w każdych warunkach.

Torba transportowa dla psa – bezpieczny sposób na podróż 

W wielu przypadkach transportery dla psa to niezbędne elementy jego wyprawki. Oprócz swojej głównej funkcji, czyli bezpiecznego transportu zwierząt, mogą być też używane, jako wygodne i przytulne legowiska. Tym bardziej, jeśli to torba transportowa dla psa, która wykonana jest przeważnie z miękkich materiałów, zachęcających pupila do wejścia i przebywania wewnątrz. Jeśli uwielbiasz podróżować i być w ciągłym ruchu i Twój pupil zawsze Ci w tym towarzyszy, zakup transportera dla psa jest bardzo ważny. Z pewnością przyda się on niejednokrotnie! Zastanawiasz się, jak go odpowiednio dobrać? Wystarczy dokonać pomiarów swojego psa (wysokość i długość od głowy do ogona) i wybierz model minimum 15 cm dłuższy i wyższy od jego wymiarów. Prawidłowo dobrany transporter dla psa to taki, w którym zwierzę może się obrócić i swobodnie położyć.