Aktywne filtry

Plecaki dla psów

W naszej ofercie znajdziesz przydatne i wygodne plecaki dla psa. Twój pupil uwielbia długie podróże i przebywanie na świeżym powietrzu? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sam niósł swój ekwipunek podczas długich wypraw. To idealne rozwiązanie dla Waszej dwójki! Sprawdź, co znajdziesz w naszym asortymencie!

Plecaki dla psa z asortymentu Ubierzpupila.pl

Plecak dla psa to świetne rozwiązanie dla osób uwielbiających podróże i piesze wędrówki (np. w góry). Jeśli zawsze towarzyszy Ci w nich Twój pupil, musisz zabrać dodatkowy ekwipunek dla jego samego. Składana miska, jedzenie, smycz i kilka innych rzeczy z pewnością się przydadzą. Plecak treningowy dla psa na plecy jest wyposażony w kieszenie, w których możesz umieścić najpotrzebniejsze rzeczy, które może przetransportować Twój czworonożny przyjaciel na swoim grzbiecie. Prawda, że sprytne?

Z kolei plecak na psa to świetna alternatywa dla transportera. Choć mają ze sobą wiele wspólnego, wszak oba rozwiązania ułatwiają transport, istnieje pomiędzy nimi duża różnica. Plecak dla małego psa daje więcej możliwości i ułatwia przenoszenie zwierzęcia z punktu A do punktu B. Dzięki formie plecaka jego ciężar jest rozłożony równomiernie, co pozwala na dłuższe wędrówki.

Plecaki dla psów z naszej oferty są dostępne w trzech rozmiarach:

- small / medium (mały/średni),

- medium (średni),

- large / x-large (duży – L/XL)

Szelki plecak dla psa – dlaczego warto go mieć i jakie ma zalety?

Szelki plecak dla psa z oferty ubierzpupila.pl to prawdziwa gratka dla aktywnych osób i ich psich kompanów. Wybierając model w żywym kolorze z odblaskami dodatkowo zwiększysz bezpieczeństwo i zobaczysz swojego przyjaciela już z daleka. Jakie są jego pozostałe zalety?

- dzięki niemu nie musisz już zakładać psu obroży, gdyż plecaki dla psa z naszej oferty mają wbudowany zaczep na smycz,

- materiały, z których są wykonane oferowane przez nas plecaki dla psów są miękkie, w dużej mierze składające się z przewiewnej siatki,

- plecak dla psa dzięki symetrycznie rozmieszczonymi kieszeniom pozwala na równe rozłożenie ciężaru,

mają kilka pojemnych sakw, do których można się dostać łatwo i szybko,

- pod klamrami i zaczepami znajdują się specjalne wyściółki, mające na celu zapobieganie obcieraniu.

Plecak do noszenia psa – kiedy się przydaje?

Oprócz plecaków dla psów, które te noszą na swoim grzbiecie, istnieje jeszcze drugi rodzaj tego gadżetu. Plecak na psa pełni funkcję transportera. Dzięki niemu możesz w wygodny sposób przenosić swojego pupila, spacerować z nim, a nawet zwiedzać i podróżować. Dla kogo plecak do noszenia psa? Dla właścicieli czworonogów, których stan zdrowia nie pozwala na długie aktywności, lub których kondycja nie jest najlepsza. A może po prostu Twój pupil lubi czasami poleniuchować i być noszony? Dla małych psich królewiczów i królewn plecak na psa również sprawdzi się idealnie! Zaopatrz się w ten ciekawy gadżet i korzystajcie z niego do woli razem ze swoim pupilem!

Podróż z psem samochodem