Aktywne filtry

Maty samochodowe dla psów

Podróżowanie z psem jest niezwykle popularne i coraz więcej właścicieli zabiera swoje czworonogi na weekendowe lub decyduje się na wakacje z psem. Oczywistym jest, że do podróży z psem trzeba w odpowiedni sposób się przygotować. Podróż z psem autem wybierana jest najchętniej. Ale i na taką wyprawę pies musi posiadać niezbędne akcesoria oraz karmę. Warto również wcześniej przemyśleć w jaki sposób pupil będzie przewożony w samochodzie. Aby zapewnić psu bezpieczeństwo, a jednocześnie uchronić tapicerkę samochodu przed zniszczeniami, warto jest zamontować matę do auta dla psa.

Maty samochodowe dla psa oferty Ubierzpupila.pl

Oferujemy maty samochodowe dla psa, dostępne w wielu rozmiarach. Posiadamy w ofercie różne warianty, dostosowane do różnych potrzeb. Odpowiednia mata do psa do samochodu zagwarantuje spokojną i komfortową podróż – zarówno dla właściciela pojazdu, jak i dla jego pupila. Twój zwierzak będzie mógł podczas jazdy spokojnie, bezpiecznie, a co najważniejsze, komfortowo wypocząć na stosownie dobranej, macie podróżnej dla psa.

Maty do auta dla psa - komfort i bezpieczeństwo czworonoga

Co zyskujesz zaopatrując się w matę na siedzenie dla psa? Przede wszystkim będziesz mógł skupić się na podróży i ochronić swój samochód przed ewentualnymi zniszczeniami. Mamy w sprzedaży maty podróżne dla psów, które możesz umieścić zarówno na przednim jak i na tylnym siedzeniu. Niektórzy wybierają przewożenie psa w dużym bagażniku - w naszej ofercie znajdziesz dedykowane maty do bagażnika dla psa, wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów.

Jaką matę dla psa do samochodu wybrać?

Przeglądając dostępne opcje i warianty mat do auta dla psa od razu można się zorientować, iż wybór ich jest ogromny. Proste maty na tylne siedzenia dla psa, maty do bagażnika czy tak popularne i chętnie kupowane maty do samochodu dla psa trixie to tylko kilka z możliwości. Którą zatem matę podróżną wybrać?

Przy wyborze należy kierować się kilkoma czynnikami, m.in. wielkością czworonoga, jego wagą i dodatkowo jego charakterem oraz tym, jak znosi podróże. 

Maty podróżne dla psa - jakie są ich zalety?

Podstawowym powodem, dla którego warto zaopatrzyć się w matę dla psa do samochodu, jest ochrona samego pojazdu, jak i zwiększenie bezpieczeństwa pupila. Co jeszcze wyróżnia i przemawia na korzyść mat?

- większość mat podróżnych dla psów jest wykonana z materiału wodoodpornego, więc nie ma obaw o przemoczenie foteli samochodowych.

- maty do auta dla psa są przydatne, kiedy Twój pupil lubi pobiegać w różnych miejscach, przebiec przez podmokły teren mocząc swoje łapy w mokrym gruncie. Kardiff mata dla psa do samochodu skutecznie ochroni Twoją tapicerkę zarówno przed błotem jak i przed sierścią.

- oszczędność czasu i środków finansowych na każdorazowe czyszczenie tapicerki i wnętrza samochodu po każdej wycieczce z pupilem.

- ochrona przed sierścią, piaskiem, przetarciami materiału oraz, co jest tego następstwem, kosztownymi naprawami u tapicera samochodowego,

- stosowny wybór maty do przewożenia psa w samochodzie, jej rozmiar, a co za tym idzie grubość, pozwoli zabezpieczyć pupila przed kontuzją w razie gwałtownego hamowania w trakcie wycieczki z naszym pupilem.

- maty do auta dla psa posiadają specjalne otwory przez które można zapiąć pupila w specjalne samochodowe pasy dla psów.

Mata do bagażnika dla psa – czy warto się w nią zaopatrzyć?

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz przewozić czworonoga na siedzeniu, ale chcesz aby podróż z psem autem była możliwa, warto rozważyć podróż z pupilem w bagażniku. Zanim jednak wybierzesz tę opcję zweryfikuj jak duży posiadasz bagażnik - musi być on takich rozmiarów, aby pies, nawet ten większych gabarytów, podróżował wygodnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Mata do bagażnika dla psa to rozwiązanie, jeśli chcesz przewozić psa w bagażniku i jednocześnie chcesz w maksymalny sposób chronić jego wnętrze przed brudem. Elementem, na który warto zwrócić uwagę przy wyborze maty do bagażnika dla psa jest to, czy posiada ona osłonę na zderzak. Pozwoli to ochronić delikatny lakier na tylnym zderzaku przed zadrapaniami psich pazurów. Wygodna mata Kardiff do samochodu, niezależnie od jej rodzaju sprawi, że najlepszy przyjaciel człowieka będzie mógł się poczuć wygodnie, prawie jak w domu. Umil swojemu psu wszelkie podróże – i te małe, i te duże!

Mata dla psa do samochodu - podróżuj razem z psem!

Wakacje z psem to popularny sposób spędzania czasu. Mimo, że nie zawsze można pupila zabrać ze sobą, wielu właścicieli stara się dopasować podróż z psem autem oraz samo miejsce pobytu do potrzeb czworonożnego przyjaciela. Maty do przewożenia psów w samochodzie to spore ułatwienie nie tylko dbając o zdrowie i bezpieczeństwo psa, ale również jako ochrona wnętrza samochodu. Jeśli tylko mamy chęć i możliwości, warto zabierać psy na wakacje.

Dowiedz się jak podróżować z psem:

Pies w podróży