Miski i podkładki

Aktywne filtry

Miski i podkładki dla psa to akcesoria, które bez wątpienia powinny się znaleźć w każdym domu czworonoga. Przypadkowe zakupy rzadko są satysfakcjonujące, a produkty funkcjonalne. Dlatego zakup miski dla psa, warto dobrze przemyśleć. W ofercie ubierzpupila.pl przygotowaliśmy wiele ciekawych modeli tych akcesoriów. Sprawdź i daj się pozytywnie zaskoczyć.

Miski dla psa w akcesoriach sklepu Ubierzpupila.pl

W sklepie internetowym ubierzpupila.pl z pewnością znajdziesz idealną miskę ceramiczną dla psa. W naszej ofercie jest też podwójna miska dla psa, mała i duża miska dla psa, plastikowa, metalowa lub porcelanowa miska dla psa, a nawet silikonowa miska dla psa w podróży. Jednym słowem, mamy wszystko, czego może potrzebować Twój pies do spożywania posiłków! W naszej ofercie są też pyszne przekąski oraz gadżety dla czworonożnych pupili. Dzięki sprawnej obsłudze zamówione produkty będą w Twoim domu już następnego dnia.

Jaka miska dla psa? – wybierz odpowiedni model i poznaj jego zalety

  • Pies, który je zbyt szybko – problemem niektórych czworonogów jest zbyt łapczywe spożywanie posiłków. Podczas szybkiego jedzenia miska dla psa może się przewrócić na bok, a nawet do góry nogami. Po nerwowym posiłku pies może mieć czkawkę lub odczuwać uporczywy ból brzucha. W takich przypadkach najlepiej zdecydować się na zakup miski ceramicznej dla psa lub model, który skutecznie spowolni proces jedzenia poprzez zmniejszenia porcji. Produkty ceramiczne są też określane jako ciężka miska dla psa. Dzięki większej wadze pupil nie będzie w stanie samodzielnie jej wywrócić podczas jedzenia. 
  • Pupil, który rozchlapuje wodę – psy, którym się zdarza chlapać wodą podczas picia, z pewnością zmniejszą ten skutek uboczny, gdy zaopatrzysz je w miskę dla psa bez chlapania. Do takich modeli należy między innymi miska niekapka dla psa. I to właśnie na nią warto się zdecydować, by przecieranie podłogi w domu znikło z listy codziennych obowiązków.
  • Miski, które sztucznie pachną – na rynku są miski dla psa, które nie spełniają wszystkich wytycznych określających skład takich akcesoriów. W ofercie naszego sklepu są dostępne wyłącznie produkty, które spełniają wszystkie normy, dlatego nie będziesz musiał martwić się o brzydki zapach karmy leżącej w misce dla psa. Bez obaw możesz wybrać silikonową miskę dla psa lub plastikową. Są też takie, które zostały wykonane z bezpiecznej melaminy – znajdziesz je pod nazwą miska dla psa z melaminy. Równie bezpieczne będą te wykonane z metalu oraz ceramiki.

Miska ceramiczna dla psa, czyli ciężka miska dla psa na wodę lub karmę

Miska ceramiczna dla psa to świetna propozycja zarówno dla dużego psa jak i małego. Taki model wyklucza przechylenie się miski dla psa podczas nalewania wody lub dozowania karmy. Nawet jeśli pupil ma wesołe usposobienie i lubi bawić się także podczas jedzenia, taka ceramiczna miska dla psa będzie zawsze stała na swoim miejscu. Jeżeli podłoga w mieszkaniu jest dość śliska, to możesz wybrać ceramiczną, metalową lub plastikową miskę dla psa antypoślizgową. Specjalna guma umieszczona na spodzie produktu uniemożliwi jej zmianę położenia.

Inna będzie miska dla psa z długimi uszami, a inna dla małego szczeniaczka. W ofercie sklepu Ubierzpupila.pl każdy właściciel psa wyposaży go w najlepszą miskę dopasowaną do jego indywidualnych potrzeb.