search

Chuckit! Fetch Ultra Flight [33116D]

34,99 zł
Brutto 48h
Ilość

Opis produktu:Chuckit! Fetch Ultra Flight [33116D] to latający ultra daleko wytrzymały dysk z gumy! Aport ma specjalne krawędzie ułatwiające pochwycenie dysku przez psa. Został zaprojektowany tak, aby wydłużyć odległość i czas lotu.Cechy produktu:
  • Wytrzymały aport - Chuckit! Fetch Ultra Flight [33116D] został wykonany z wysokiej jakości, elastycznej gumy, która zapewnia trwałość i wytrzymałość produktu. Możesz być pewien, że Twój pies będzie mógł cieszyć się z nim przez długi czas.
  • Wyprodukowany z wysokiej jakości, elastycznej gumy - Chuckit! Fetch Ultra Flight [33116D] został stworzony z myślą o zapewnieniu maksymalnej wytrzymałości i elastyczności. Dzięki temu aport jest odporny na uszkodzenia i zgniatanie, a Twój pies będzie mógł z niego korzystać przez długi czas.
  • Miękka guma zapobiega podrażnieniom dziąseł psa, także szczeniaka! - Chuckit! Fetch Ultra Flight [33116D] został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnego komfortu dla Twojego psa. Miękka guma nie podrażnia dziąseł, co jest szczególnie ważne dla szczeniąt, które mają delikatne i wrażliwe dziąsła.
  • Długo i daleko latający - Chuckit! Fetch Ultra Flight [33116D] to aport, który pozwoli Twojemu psu na długie i dalekie loty. Dzięki specjalnemu designowi i materiałowi z jakiego został wykonany, dysk osiąga imponujące odległości i utrzymuje się w powietrzu przez dłuższy czas.
  • Średnica: 23 cm - Chuckit! Fetch Ultra Flight [33116D] ma średnicę 23 cm, co sprawia, że jest odpowiedni zarówno dla małych, jak i większych psów. Niezależnie od wielkości Twojego pupila, ten aport zapewni mu godziny świetnej zabawy.


Rekomendacje produktu:Chuckit! Fetch Ultra Flight [33116D] to doskonały wybór dla wszystkich psów, które uwielbiają zabawę na świeżym powietrzu. Dzięki swoim unikalnym cechom, ten aport zapewnia długie i dalekie loty, co sprawia, że pies może spędzić jeszcze więcej czasu na aktywności fizycznej i bawić się wspaniale. Wykonany z wysokiej jakości, elastycznej gumy, Chuckit! Fetch Ultra Flight [33116D] jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia, dzięki czemu będzie służył Twojemu psu przez długi czas. Miękka guma zapobiega podrażnieniom dziąseł, co jest szczególnie ważne dla szczeniąt. Średnica aportu wynosząca 23 cm sprawia, że jest on odpowiedni zarówno dla małych, jak i większych psów. Niezależnie od wielkości Twojego pupila, ten aport zapewni mu godziny świetnej zabawy.